piotrek9321

Bobcat do wypychania obornika

Polecane posty

piotrek9321    2

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem bobcata do wypychania obornika od 15 sztuk. Czy poradzi sobie z wypchnieciem go. Korytasz mam na szerokosc 1.8m. Zastanawiam sie jaki model wybrac. Co polecacie. Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Witam ,może ktoś wie gdzie mozna dostać części z rozbiórki do bobcat 843?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez Smitty
      Jak mają się sprawy w przechowywaniu obornika od kilku, kilkunastu zwierząt ( np. 5 byków, kilka świnek i kur)? Potrzeba odizolować od podłoża czy mogę bez problemu doładować na pryźmie obok obory?
    • Przez krystian96
      Witam . Planuje zakup zgarniacza obornika . Zastanawiam sie nad zgarniaczem hydraulicznym lub łańcuchowym . Wyciąg linowy odpada. Prosze o opinie obu zgarniaczy , wady , zalety .
      W oborze są 2 równoległe kanały po około 20m . Jaki mniej więcej byłby koszt takiej inwestycji . I czy macie kontakt do kogoś kto to by mi wykonał  ( mieszkam w mazowiecki)
      Dziękuje i pozdrawiam 
    • Przez Maikel1987
      Szukam ładowarki mini ładowarki bobcat s70 lub jakiś inny model tej samej wielkości . Ktoś może zna jakieś strony zagraniczne z takim sprzętem ? Np ze Szwecji ,  Norwegii ,  Anglii   ??? 
    • Przez stefek045
      Czy posiada ktoś mini ładowarkę Bobcat 631???
      Potrzebuję zdjęcie tabliczki znamieniowej  pompy hydraulicznej 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj