misiu21692

środek do jajek

Polecane posty

misiu21692    2

Siemka

Pojawiły mi się w budynku gospodarczym kuny i wyjadają mi jajka od kur ;/...Słyszałem że istniej taki środek/trucizna którą się wstrzykuje do jajka. Czy ktoś z was wie jak nazywa się ten środek.

Wiadomość z agroFakt.pl

Damix    2

Ja o żadnym jakimś środku nie słyszałem, żeby do jaja się wstrzykiwało.

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Sprawa prosta.

Przegoń kuny. A wogule jak one tam wchodzą.

Nikita_Bennet    270

dokładnie jak przedmówcy:

1. jest to karalne

2. toxan powinien je załatwić tylko pilnuj aby takiej padniętej kuny nie ruszył Twój kot czy pies.

PS: Toxan lisy bierze z tego co wiem.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1adam
      Witam.
      Kupiłem ostatnio 30szt. rasy Leghorn z ogłoszenia handlarza z OLX. Wyglądało wszystko ok bo gościu się tym zajmuje długo i ma dużo ogłoszeń. Lecz po kupieniu już od samego początku kury wyglądały na chore i 5szt. zdechło więc zgłosiłem to im i miała być wymiana na inne. Czekałem na odezwanie się, a tu nic to ja dzwonie do nich i przez pierwszy tydzień głuchy telefon, aż w końcu odebrał facet i mu mówię co i jak, a on hahaha pozabijaj je pan. Chciałbym ostrzec wszystkich przed ogłoszeniem sprzedaży kur od użytkownika Hodowca nr tele 666116423
    • Przez Ania1711
      Dzień dobry, mam młodą kurę, która od niedawna zaczęła znosić jajka z zielonym żółtkiem. Kura jest karmiona tym samym co pozostałe (a reszta kur znosi normalnie jajka). Jajko po rozbiciu jest świeże (jajka zbieram codziennie), wygląda tak samo jak zwykłe jajko. Czy ktoś spotkało się z podobnym przypadkiem? Czy takie jajka można spokojnie jeść czy może są wynikiem jakieś dysfunkcji u kury? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. 

• Przez Daniipeee
      Witam, jestem nowy na forum więc Cześć wszystkim , wracając do sedna sprawy, Chciał bym zacząć hodować kury nioski ok.1000 szt. Do dyspozycji mam stara stodole która można przerobić na kurnik wymiary ok 12mx25m. Do dyspozycji mam 1ha łąki granicząca ze stodoła na wybieg i 5ha na zasianie. Chciał bym dowiedzieć się coś na temat hodowli , opłacalności, wymaganiami, pozwoleniami, i czy warto, na koniec dodam tylko ze nie mam doświadczenia w rolnictwie. Lecz mam zapał i chęci. Proszę o wyrozumiałość 
      pozdrawiam DM
    • Przez kombinerki
      Witam,
      chciałem zapytać czy ktoś tu wie z kim można podpisać umowę na dostarczanie jaja kurzych. (powiat bialski, woj Lubelskie.) w okoliczy kojarzę tylko jednego farmera który ma kurnik na jajka (od20 lat) i chyba źle na tym nie wychodzi. Ale dowiedzieć się szczegółów to....
    • Przez Patryk1229
      Witam jestem nowy na forum;) mam kilka pytań odnośnie kaczek i gesi ;) zakupiłem około 30 sztuk w różnym wieku od 3 do 7 tyg, jak to jest z wypuszczaniem ze stajni, czy mały deszcz mżawka przeszkadza ? Póki co staram się wypuszczac jak jest w miarę sucho tzn brak rosy ;) pozdr 
      A drugie pytanie odnosnie karmienia, póki co karmię dwa razy dziennie rany i wieczór sruta z jęczmienia pszenicy i owsa z małym dodatkiem paszy i czasami odrobina parowanych ziemniaków plus do woli zielonka na wybiegu ale właśnie przy ładnej pogodzie, czy według Was ok ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj