Polecane posty

Farmer4255    1

Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 

farmer15555    83
podaj argument... Polecam serię mx ciągniki bardzo proste, mocne i oszczędne. Cena jest bardzo przystępna a ciągnik bardzo przyjemny i komfortowy, można znaleźć modele z amortyzowaną osią, radarem, auto wom i itp. bardzo skrętne i jeśli zadbany egzemplarz to tanie koszty eksploatacyjne...

Wiadomość z agroFakt.pl

paul7    1

Jeśli miałby chodzić przy turze to polecam case, bo ma bardzo mały promień skrętu w porównaniu z ciągnikami tej klasy,

Za fendtem przemawia ilość biegów i sprawdziłby sie lepiej w polu.

Matey    582

otworze temat dopiero jak poprawisz tytuł, no bez jaj, chyba mozesz tam napisać czego (jakich ciągników) dotyczy problem?

• Like 1

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez RzepecK
      Witam, mam problem z wykakującym drugim biegiem, ktoś wie czym to może być spowodowane?
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje żeby ktoś mnie nakierował w sprawie Case Mx135, przed miesiącem go kupiłem i dwa dni temu podczas jazdy a właściwie to hamowania zapala mi się w momencie naciśnięcia pedału hamulca na pulpicie kontrolka przedniego napędu, puszczam pedał i gaśnie wciskam znów się świeci. Dodam że jak rozróbę pedały i nasikam osobno to ta kontrolka nie świeci się, gdy oba pedały są spięte to przy hamowaniu znów świeci. Podejrzewam jakiś przekaźnik lub zwarcie ale nie wiem gdzie szukać rozwiązania bardzo proszę opinie na ten temat.
    • Przez Tommekpol
      Witam
       Posiada do zaoferowania dla Państwa ciągnik Fendt Farmer 309 C

Rok produkcji: 2002
      Moc: 95 KM
      Rewers
      4 wyjścia hydrauliczne
      Żółw / Zając
      wspomaganie kierownicy
      klimatyzacja
      W pełni mechaniczny ciągnik
      Max. prędkość jazdy (km/h): 40 km/h

Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Cena: 86000 zł (netto)

Ciągnik do obejrzenia Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.

• Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów , kupiłem Case CS 110 , ciągnik miał problemy przy odpaleniu na zimnym silniku poniżej temparatury na zewnątrz 0* , i był na moje oko mulowaty trochę ,  i od tego się zaczęło ... Wymontowalem pompę wtryskową i poszła do sprawdzenia , pompa ok wszystko elegancko , ale teraz problem z ustawieniem jej ponownie , ustawiałem wg. znaków i blokaz ciągnik za Chiny nie odpali dymi jak wściekły i nic , czyli nie to miejsce , cechy na pompie ok , blokada na kole zamachowym , i nic , nawet był na GMP ustawiony i pompa na cechy i nic, różne kombinacje były próbowane , i nic , czy ktoś z was ma skuteczny patent na zamontowanie i ustawienie pompy wtryskowej w silniku sisu ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.