Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Farmer4255    1

Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 

farmer15555    65
podaj argument... Polecam serię mx ciągniki bardzo proste, mocne i oszczędne. Cena jest bardzo przystępna a ciągnik bardzo przyjemny i komfortowy, można znaleźć modele z amortyzowaną osią, radarem, auto wom i itp. bardzo skrętne i jeśli zadbany egzemplarz to tanie koszty eksploatacyjne...

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    927
Mx fajna seria silnik cuminsa. Tylko pompa hydrauliczna w nich jest droga

paul7    0

Jeśli miałby chodzić przy turze to polecam case, bo ma bardzo mały promień skrętu w porównaniu z ciągnikami tej klasy,

Za fendtem przemawia ilość biegów i sprawdziłby sie lepiej w polu.

Matey    461

otworze temat dopiero jak poprawisz tytuł, no bez jaj, chyba mozesz tam napisać czego (jakich ciągników) dotyczy problem?

• Like 1

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez AdamAdamiak
      Witam! Planuję kupić ciagnik około 80km z turem. Bedzie pracował na 60ha jako pomocniczy z rozrzutnikiem, opryskiwaczem, transport w żniwa. Zależy mi aby nie miał elektroniki i był prosty mechaniczne (liczę go na jakieś 15lat) do tej pory miałem mtz. Proszę o pomoc w decyzji.  DO 150 TYS.NETTO
    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, nie chce zaśmiecać forum, więc po uzyskaniu dobrej odpowiedzi usunę post. Mój tata kupił Fendta Vario 818 TMS 2003/2004.Założył się ze mną że pierwszy raz nie będę wiedział jak w ogóle ruszyć tym ciagnikiem. De facto nie siedziałem jeszcze nigdy w takim ciagniku ale zakład przyjąłem.  Czy ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 
    • Przez Matik7171
      Witam. Byłem ostatnio oglądać ciągnik Renault Ares 540rx. Ciężko wchodzą biegi. Czasami bieg wejdzie dobrze a czasami trzeba wbić na siłę. Czym to może być spowodowane? I czego to może być wina? Pomocy.. 
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Andzaw72
      Witam
      Mam pytanie do użytkowników Case JX 95: Gdyż chce kupić bronę aktywną.
      1. jaki jest maksymalny udźwig w rzeczywistości? Bo na moje oko taka brona + siewnik to będzie ważyło około 2ton.
      2, Czy JX95 poradzi sobie z takim 3 metrowym zestawem?
      Co radzicie?
      Pozdrawiam