Skocz do zawartości

Polecane posty

Farmer4255    1

Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 

farmer15555    81
podaj argument... Polecam serię mx ciągniki bardzo proste, mocne i oszczędne. Cena jest bardzo przystępna a ciągnik bardzo przyjemny i komfortowy, można znaleźć modele z amortyzowaną osią, radarem, auto wom i itp. bardzo skrętne i jeśli zadbany egzemplarz to tanie koszty eksploatacyjne...

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    1184
Mx fajna seria silnik cuminsa. Tylko pompa hydrauliczna w nich jest droga

paul7    0

Jeśli miałby chodzić przy turze to polecam case, bo ma bardzo mały promień skrętu w porównaniu z ciągnikami tej klasy,

Za fendtem przemawia ilość biegów i sprawdziłby sie lepiej w polu.

Matey    505

otworze temat dopiero jak poprawisz tytuł, no bez jaj, chyba mozesz tam napisać czego (jakich ciągników) dotyczy problem?

• Like 1

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez karol2306
      Cześć

W swoim Mx nie mam fabrycznej amortyzacji tylnego tuza. Ostatnio urwałem wieszak i znalazłem temat dotyczący zastosowania hydro-akumulatora w układzie podnośnika tak aby podnośnik miał funkcje "pływania". Przerabiał to ktoś u siebie? Ewentualnie ktoś się może orientuje jakiej pojemności trzeba zastosować hydro-akumulator tak aby działało to poprawnie??
    • Przez marcin117384
      Witam Wszystkich posiadaczy Case-ów Może ktoś podpowie z mechaników  jak postępować w przypadku takiego problemu . Oto kupiliśmy w tym roku takiego Case-a 895 (długo stał u handlarza i u poprzedniego na Zachodzie też )... i odłożyła się w oleju skrzyniowym woda . Wymieniłem  (odkręciłem dwa korki spustowe zaraz za wałem przedniego napędu i na skrzyni (to znaczy trochę bardziej do tyłu ) olej na nowy  (HY-TRAN )  tyle że nie mam miarki i nie wiem ile powinienem wlewać {TU LICZĘ na Waszą pomoc drodzy forumowicze -ile ? }   Wymieniłem  też  pompę hydrauliczną  i mam duży kłopot bo zalany olej wygląda jak ten który wylałem  jest to szarobiała maź ....  Tu pytanie do mechaników jak pozbyć się wody zalegającej w uchyłkach skrzyni biegów - ręce mi opadają . Olej jest drogi a ja zarzynam nową pompę . Spuszczając poprzednim razem olej czekałem dobę aż ścieknie ... założyłem nową pompę filtr i zaraz musiałem pozbyć się filtru bo był sklejony przez wodę  . Teraz jest sporadycznie używany i chodzi bez filtracji ... chciałem ponownie wymienić olej ale myślę że to nic nie da bo dalej jest woda w skrzyni ... Jakieś pomysły ????
    • Przez Michalrolnik
      Witam
      Od pół roku jestem właścicielem case 4240. Mam kilka pytań odnośnie jego eksploatacji a mianowicie posiada on elektroniczny wyświetlacz, i zastanawia mnie ile kresek powinno być od temperatury. Standardowo jak się rozgrzeje są dwie kreski, ciężka praca 3-4, a max jest 10 kresek. Przy ilu kreskach lepiej odpuścić trochę gazu? Drugie pytanie odnośnie grzałki jaką kupić i gdzie zamontować na allegro chyba nie ma do typowo tego modelu. A wydaje mi się że przy alternatorze jest zaslepiona do niej dziura w bloku. Zbliża się zima a ciągnik będzie eksploatowany w wycinaku i do wozenia bel. 
      Pizdrawiam

• Przez jaszczur2008
      Witam.
      Posiada case international 844s 81rok 4x4 (nie xl)
      Problem taki ze na polowych cos wali w skrzyni.
      Na szosowych i wstecznym jest okej.
      Gdy jade na polowych potrafi wybic na luz.
      Obstawiam na synchronizator.
      Moje pytanie to pod ktorym deklem sa tryby od polowych? Pod podnosnikiem, czy pod tym z przodu gdzie jest orbitrol?
      I drugie pytanie czy przedni dekiel zejdzie? Bo orbitrol jest jakby pod deklem iczy to tak wyjdzie? Lub co odkrecic by wyciagnac dekiel?
      Prosze jakies wskazowki
    • Przez Piasek186
      Witam. Ma ktos moze namiary na firme ktora zajmuje się sprzedażą I jednocześnie naprawą ciagników case z okolic prudnika ? Byłem kilka lat temu tam oglądać jakiś ciagnik, ale nie pamietam miejscowosci chyba że ktos wie gdzie w łódzkim naprawiają te ciągniki ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.