petroszz

kurtyny powietrzne swieliki

Polecane posty

petroszz    4

Witam. 

Zakładam ten temat ponieważ o świetlikach i kurtynach jest tylko mowa przy tematach związanych z budową lub przebudową budynków.  Chciałbym abyście zamieszali swoje opinie  oraz spostrzeżenia na ten temat. 

Tak w ogóle to czy jest tu ktoś z woj.lubelskiego kto ma kurtyny w swojej oborze? Chciałbym z bliska się temu przyjrzeć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
zobacz u mnie w galerii są z euromilku. z tych co oglądałem to najlepsze były. a świetliki mniej więcej u wszystkich producentów takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petroszz    4

Rozmawiałem już wcześniej z ich przedstawicielem i wyszło to dla mnie bardzo drogo.  U mnie nie ma możliwości zamontowania jednej kurtyny na całą stronę budynku ponieważ mam drzwi  wypędowe do każdego kojca. Powiedz mi jakie tam są te prowadnice? Na rolkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
prowadnice na ślizgach. ja też mam drzwi wypedowe. to podwyzszylem budynek i sie kurtyny nad drzwiami otwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petroszz    4

A  mógłbyś  w wolnej chwili zrobić zdjęcia tym prowadnicom  ślizgom? Ja nie mam możliwości podwyższenia budynku bo ograniczają mnie warunki zabudowy i według nich budynek nie może przekraczać 6m wysokości. Także część kurtyn będe robił opuszczanych a nad drzwiami zrobię uchylne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wel
      Witam. Mam zamiar postawić oborę na 100 sztuk.I prawdopodobnie będą kurtyny. Jeśli ktoś z was ma to proszę o opinię czy warto?? Czy to się sprawdza??
    • Przez Arto96
      Witam. W tym roku zamierzam postawić nowy budynek inwentarski zwany oborą. Mam problem z wyborem świetlika czy ma być kalenicowy czy półokrągły. A największy problem to ten, że ma być uchylny i może ktoś wie jak jest to wykonane ? Jak to zrobić aby był uchylny ? Czy jest to podnoszona konstrukcja świetlika ? Czekam na wasze spostrzeżenia
    • Przez ogorek_kiszony
      Witam,
      planuję na oborze wykonanie świetlika kalenicowego. Czy macie jakiś sprawdzonych wykonawców, producentów? Jeśli tak to proszę o opinie i namiary. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze wykonawcy?
    • Przez ija-ija-jooo
      Witam, chciałbym założyć temat ogólny, aby skorzystać z doświadczenia z osób, które wybudowały w swoim życiu już co nie co. Nie chodzi mi o koszty, które każdy może sam się dowiedzieć, lecz o uzyskanie informacji, jak dane wyposażenie "wytrzymuję" podczas normalnego użytkowania. Mianowicie, chciałbym się Was dopytać, jakiego producenta i dlaczego polecacie:
       
      - okna przesuwne
      - świetlik kalenicowy
      - mikser do gnojowicy
      - ruszta betonowe
      - wrota
      - wszelkie wygrodzenia dla bydła, furtki przepędowe, drabiny skośne, rury karkowe
       
       
      Ja już praktycznie wybrałem poszczególne wyposażenie, zastanawiam się jedynie na ostatniej prostej czy coś nie zmienić, nie porównać z inna firmą. Dlatego też proszę o Wasze sugestię, co do firm.
      Temat ma na celu podpowiedzi przyszłym użytkownikom, jak wypada wyposażenie w warunkach nie pokazowych (targi), co do jakości, trwałości, obsługi itp. Proszę jedynie o poparcie chociaż zdaniem wyboru producenta, ponieważ jakby mnie interesowało samo jego wyszukanie, mamy od tego google. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj