Polecane posty

dawid141413    0

Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu 

IMG_20170112_102213.jpg

Edytowano przez dawid141413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez studentka91
      Witam, moja obecnosć na tym forum jest kierowana głównie projektem wymaganym na mojej uczelni. Niestety swojego gospodarstwa nie posiadam, chciałam więc prosić Was rolnicy o opinię nt. czochradła dla bydla firmy DeLaval. Używa ktos z Was? Jakie są wasze spostrzeżenia, uwagi co do dzialania tej maszyny, czy jestescie z niej zadowoleni? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź!
    • Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?
    • Przez 7891Firefox
      Witam. Zaproponowano mi do nowej hali udojowej urządzenia polegające na masażu przed i po udojowym, zwanym Duovac od firmy DeLaval. Czy miał ktoś już z tym coś do czynienia, bądź widział takie rozwiązanie u kogoś znajomego? Nie wiem czy to brać, czy wziąć zwykłe pulsatory, gdyz dochodzi pewien koszt. Wiadomo krowy różnią się w miękkości doju i nie wiem czy takie rozwiązanie zda egzamin u krów "twardych". 
    • Przez kalwas
      Witam, z jakiego materiału należy dać rury stanowiskowe do dojarki? Tzn. metal czy można plastik zgrzewany? Dopiero teraz zakładam dojarkę i nie miałem z tym do czynienia. Dojarka jest już kupiona, sprawdzona, od znajomego, który by mnie nie oszukał. Jest brak pulsatora, orientuje się ktoś może ile kosztowałby nowy pulsator do dojarki alfa laval, lub regeneracja starego?
    • Przez podjadacz
      jak w temacie
      mam do sprzedania chłodnię alfa laval 420l wszystko w pełni działa
      cena 1000zł ew. do jakiejś minimalnej negocjacji 
       
      http://olx.pl/oferta/zbiornik-chlodnia-schladzarka-420-litrow-alfa-laval-w-pelni-sprawna-CID757-IDfPh89.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj