Polecane posty

BOOGY93    1

Dzień dobry wszystkim!

Posiadamy chlewnię, która ma już kilka lat i nadaje się remontu. Podstawowym zadaniem jest przekształcenie jej na chów na rusztach. W związku z tym proszę o pomoc i polecenie firm, które zajmują się nie tylko samą budową od podstaw ale także różnymi przeróbkami. Oczywiście szukałem w internecie aczkolwiek zazwyczaj są to specjaliści od projektowania i budowy od podstaw natomiast tu by się przydał ktoś kto nie boi się wyzwań związanych  z remontem :) Dodam, że pochodzę z północnej części woj, małopolskiego i w związku z tym dana firma powinna być z tej okolicy bądź, której zasięg działania to cały kraj. lub obszar w którym mieszkam.

Jeśli podawanie numerów kontaktowych lub namiarów adresowych jest nie zgodne z regulaminem forum to będę musiał sobie jakoś poradzić. W każdym razie proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Chciałbym dać do remontu kolumnę kierowniczą od c-360. Potrzebuję informacji jaki mniej więcej jest koszt części. Zauważyłem że kierownica ma luz przód-tył, luz  1/5 obrotu i ta obudowa kierownicy ( połączona gumową osłoną na zdj) lata sobie góra dół. Daje kilka zdjęć.



    • Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 
       
       
    • Przez szymek321
      witam, chciał bym się dowiedzieć od osób które robiły, mają kultywator 1,8 m szerokość, 11 zębów, 3 rzędy. Z jakiego materiału najlepiej zrobić ramę kultywatora? interesuje mnie tylko zrobienie ramy. Wymiary jakie są między rzędami?  jeśli ktoś by miał zdjęcia takiego kultywatora to chętnie je zobaczę, jeśli by się dało to prosił bym o zdjęcie z podpisanymi wymiarami kultywatora. POZDRAWIAM
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam decyzja padła na trzodę  chlewną , posiadam 20ha klasy 4-5 miejscami 3 ale rzadko planuje kupować prosięta duńskie albo polskie zalezy od ceny, słyszałem ze na 1 sztuke przypada 350kg czyli teoretycznie około 300 swinek, w nastepnym rzucie bym kupował zboze i prosięta liczyłem to by wychodziło około 60zł nie licząc własnej pracy i wody, prądu. Jak myslicie warto ?
    • Przez ktomek154
      cześć, mam w planach budowę kurnika dla brojlerów. Na początku jednak chciałbym zapoznać się z tym tematem. Można przerobić starą chlewnie na kurnik? wymiary 12 na 40 metrów. da radę to przerobić w miarę tanich pieniądzach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj