Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

I pewnie mu przytakiwałeś, bo saletrzak drogo kupiles😛😛

Jak on ma tu praktycznie monopol,  a że skąpy jak cholera , to i kasę ciągnie z nas. U mnie robił cesarkę pod koniec tamtego roku i krowa po 2 tygodniach wyjechała...

Edytowane przez Primula94
Opublikowano

3 tygodniowy poszedł ostatnio za 1300

Wcześniej ten sam wiek 1200, pewnie też by chłop wziął za 1300 

4 minuty temu, slawek74 napisał:

ponad 15lat tylko mlekozastępczy 😁

Ale siare dajesz, także nie tylko 

Opublikowano
37 minut temu, Karol6130 napisał:

3 tygodniowy poszedł ostatnio za 1300

Wcześniej ten sam wiek 1200, pewnie też by chłop wziął za 1300 

Gdzie to tak za byczki płacą? To za HO? Mi przyjechał po byczki po jałówkach takie 2-3 tyg to ledwo po 650 wyciągnąłem od handlarza.

Opublikowano
16 minut temu, niesamowity90 napisał:

Gdzie to tak za byczki płacą? To za HO? Mi przyjechał po byczki po jałówkach takie 2-3 tyg to ledwo po 650 wyciągnąłem od handlarza.

HfxSM 

Hf 900 zł 

Ja LLU, ostatni byczek sprzedał się do LRA, wcześniejszy do WG

A sprzedałem za tyle bo @Qwazi się śmiał że za drogo

Za ostatniego jeden mi dawał 900, grzecznie podziękowałem

Jak sprzedałem to jeszcze było parę telefonów

A Handlarz wziął raz, dwa lata temu i było mu za drogo

Teraz nieraz zadzwonią, ale szkoda na nich czasu, tak samo na rezerwujących 

Opublikowano
11 godzin temu, slawek74 napisał:

tanie czy drogie zawsze na mlekozastępczym 😁😜

haha, też ostatnio sie zirytowałam na preparat po siarze i dawałam pełne, ale wez te wiadra dzwigaj po schodach 🥴🥴🥴🥴

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez edi25
      Lozysko osadzone na tuleji jest zbyt luzne i nie obraca sie prawidlowo, tylko tuleja obraca sie wewnatrz lozyska. lozysko jest ok, tylko tuleja na ktora jest zalozona jest juz wytarta.Jak osadzic to lozysko na tuleji mocno zeby sie nie obracalo?
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v