Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grandzik    89

Witam mam taki problem z brodawkami, które zatakowały całe stado, weterynarz dał jakiejs masci do posmarowania, nw czy na pomoze, macie jakies doswidczenia? Czy po wycieleniu brodawki moga przejsc na cieleta? Czy np jodyna, albo glukianian miedzi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie te brodawki się znajdują ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie kiedyś u krowy pojawiło się takie coś ( na zdjęciu w  artykule ) . https://www.agrofakt.pl/brodawczakowatosc-brodawczyca/

Nic nie pomagało ,co weterynarz dał . Pomógł dopiero brodacid kupiony w aptece https://www.doz.pl/apteka/p2680-Brodacid_plyn_do_leczenia_brodawek_8_g

Spróbuj tym kolego , ten płyn naprawdę jest dobry . Przypala brodawkę  i ją wysusza , po czym brodawka odpada . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest taka gęsta substancja i bezpośrednio tym smaruj ?  Nie miałam przypadku by na cielęta to przeszło . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

ale chodzi mi ze gdy sa brodawki na krowie i jak bedzie mlode ciele to czy brodawka przejdze na nmalego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolkam72
      Witam .Od jakiegos czasu zaczely sie pojawiac narosle małe na skorze 2 byczkow.2 z nich urosło do srednicy 4cm wiec pojechalem do weterynarza pokazalem foto tego i dal mi jakies psikadło.Starczyło na 3 dni i nic nie pomogło a weterynarz powedzial ze nie ma nic innego dopiero jak odpadnie ktoras z nich zrobi autoszczepionke czy jakos tak. I tu pytanie.... Kupiłem brodacit dostepny w aptece na kurzajki dla ludzi( sam stosowalem lata temu i super pomogło)  czy moge to zastosowac u bydła.Pewien znajomy twierdzi że podłoże bakteryjne wirusowe czy jakos tak jest takie jak u ludzi i powinno pomóc. Chce sie upewnic bo moze ktos akurat mial podobny przypadek i stosowal cos w tym stylu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj