Nemo123

Agram 670 siłowniki

Polecane posty

Nemo123    4

Witam

Podpowie ktoś jak rozebrać siłowniki od zamykania łyżki ?

Siłownik już rozebrany teraz jak wyciągnąć uszczelniacze z tego pierścienia po prawej ?

 Pierścień po prawej przesuwa się po tłoczysku ten po lewej stoi w miejscu

 

WP_20171114_20_14_21_Pro.jpg

Edytowano przez Nemo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez jarek00722
      Mam pewien problem. Mój mf 3080 pracuje z prasą sipmą do dużych bel średnica 120. Pompa hydrauliczna podnosi klapę a opuszczanie powinno podbić ciśnienie w prasie. opuszczanie klapy wygląda jak by tylko zawór się otwierał a ćiśnienie zchodzi grawitacyjnie. Czy to jest normalne czy może coś padło przy pompie? proszę o odp jeśli ktoś coś wie. Dzięki z góry
    • Przez KAROL4
      Poszukuję tabeli wysiewu do tego rozsiewacza lub jaki jest jego odpowiednik w innych firmach (czy jest on na sulky,czy na amazonie ,a może jeszcze na czymś innym) przez co może łatwiej byłoby mi znależć własnie tabelę.
    • Przez Luki9946
      Witam. Potrzebuje tabele wysiewu. Ogólnie jakąś książke to tego typu siewników zbożowych. Nie mam nic a czas uruchamiać maszyne! Pomożecie?
    • Przez gruby12345
      Witam serdecznie, od dłuższego czasu poszukuję prasy zwijającej która będzie współpracować z Zetorem 5245 (51KM). Zastanawiam się nad prasą stało komorową Agram 9210 lub zmienno komorową Hesston 5670. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na zakup to kwota ok. 10 tys. zł. Dodam jeszcze że prasa będzie wykorzystywana głównie do siana i słomy a sporadycznie także do sianokiszonki. W sezonie przewiduję zrobić ok. 200 bel wszystkiego. Co sądzicie o tych prasach, jakie są ich zalety i wady oraz jak wygląda cena części zamiennych? Może macie jakieś inne propozycje?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj