atomik

John Deere 1055

Polecane posty

atomik    148

Piszcie swoje uwagi na temat tego kombajny,moga tez byc o całej serii 1000. ja zakupiłem 1055 z niemiec stan licznika 2700 mth wizualnie ładny, silnik oryginalny john deerowski. macie moze katalogi obsługi lub czesci do tej serii?? na co nalzey szczególnie zwracac uwagę. pozdrawiam


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domin221    0

Gratulacje dobry wybór :D .Jeżeli chodzi o awaryjność to do niczego nie ma zastrzezen (zależy jaki stan),nalezy tylko pamiętać zeby po każdym dniu pracy wyczyścic filter powietrza bo bardzo lubi sie zapowietrzać i w tym problem.Ja swojego miałem 2 lata i ani razu mi sie nie popsul , miałem do niego instrukcja ale powędrowała do nowego właściciela.Na wszelki wypadek zostawiam telefon CZESCI ZAMIENNE 0123890941 KRAKóW . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ale to jest telefon do Ciebie?? ja bardzo potrzebuje ksiazke nie wiesz gdzi emoge dostac??


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domin221    0

To nie jest telefon do mnie tylko do firmy która zajmuje sie cześciami zamiennym do New Hollanda ,JD , Deutz ,itp. nie mam pojecia gdzie morzesz dostać katalog :) ale w takim katalogu Top agar Polska (który prenumeruje ) była kiedś podana strona internetowa z cześciami zamiennymi a przy tym były katalogi cześci do kombajnów nawet starszego typu :) jak znajde ten numer to wrzóce adres stronki . Poprostu ściągasz z tej strony taki plik otwierany przez Adobe Reader i tam tego jest full :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

dziex domin


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

jest ekletrycznie załaczany


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Ja troche z innej beczki.. Wiecie może ile kosztuje/kosztował taki kombajn nowy ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Ja mam JD 1052 jeden sezon i sprawuje się super.Mam do niego orginalny kataklog, a jak by ktos nie miał to najlepiej wejść na strone grene tam sa do ściągniecia. ;)

Pozdro JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

siemka mam pytanie bczy warto kupowac 55 ktora chodzila glownie w kukurydzy? jest z roku 84 dobry stan i czy mogl by ktos mi powiedziec czy wystepowalo w tym modelu naped hydro? i jakie silniki w nich mozna spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Napędu hydrostatycznego w nich nie ma, silnik jest 6 cyl. okolo 105 km, cheder 3.60. Ale kombajn, który chodził w kuku bałbym się kupić, ponieważ z kuku są zajechane. Ja posiadam model 1052 od roku i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

Mam problemik z odpowietrzeniem pompy wtryskowej w jelonku 1055 z pompką elektryczną zasilania paliwa ze zbiornika. Poradźcie jak to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

ja też trochę odskoczę od tematu...kumpel mowil zebym sie zapytal jaka jest różnica między 1055 a 1157???chce ktoregos z nich kupic...chodzi mu glownie o to czym sie roznia??no i ktory jest lepszy, bo nie zawsze co nowsze to lepsze ;)

pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

a po ile gdzies moga chodzic kombajny 1055 w b. dobrym stanie?? bo u nas goscio wlasnie sprzedaje 1055 i chce za niego 60tys. przyznam ze kombajn wizualnie jest bardzo ladny, silnik ma zdrowy, sieczkarnia, ladny daszek itp. a i co najwazniejsze ten kombajn nie chodzil w kuku. Wydaje mi sie ze troche drogo sobie go ceni bo za taka kase chyba mozna juz kupic 1157...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

1055 chdzą nawet spokojnie po 70 tys., ładny 1157 kosztuje nawet 130 tys., ale są też takie o połowe tańsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

Moglbys wrzucic fotki??? kolega bylby bardzo wdzieczny ;) Widze ze jestes z lubelskiego- mozesz zdradzic gdzie dokonales zakupu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

kto wie jak spr roznik jd bo na tabliczce znamionowej nie ma!!!!

 

 

stan owszem ładny ale masz starszy typ bo kabina jest jeszcze kwdratowa, ja mam takiego tylko ze kabin aokrągła

 

http://www.agrofoto.pl/forum/jelonek-w-akcji-image75334.html

http://www.agrofoto.pl/forum/jelonek-w-akcji-image75333.html

 

zdjecia słąbej jakosci bo telefonem


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

tak na felgach jest miesiac i rok produkcji pozdrawiam


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1
tak na felgach jest miesiac i rok produkcji pozdrawiam

 

To z którego roku masz? bo u mnie na felgach jest 88r. A wiesz może od ktorego roku zakladali okrągłe kabiny?

 

 

 

 

Miał ktoś może problem z wałem wytrząsaczy bo mi pękł a nowy zalożony sie troche grzeje. Niewiem czy tak ma byc?

Oczywiście panewki sa drewniane i założone nowe. Może to kwestia dotarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj