Polecane posty

Wojtek1693    44

Witam, wymieniłem olej w podnośniku na nowy i od tej pory podnośnik nie reaguje, co może być tego przyczyną. Przed wymianą miał on tendencję do powolnego opuszczania się i słabo dźwigał. Dodam że stary olej był z 30 lat niewymieniany. Orientuje się ktoś gdzie można kupić pompę do podnośnika do tego zetora i po ile smile.gif

Edytowano przez Wojtek1693

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal29    9

To rozdzielacz trzyma ciśnienie a nie pompa. Masz zużyty rozdzielacz albo uszczelnienie cylindra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Witam, Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie oleju w zetorze, mi pokazuje niecałe 2 a nawet czasami 1,5 At czy to dobrze :( Proszę o pomoc


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djzetor    0

z takiego traktora to więcej nie wyciągniesz 1.5 to jest zarąbiste ciśnienie niektóre nowe takiego nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez brusse
      Witam,
      Zastanawiam się nad zakupem nowego ciągnika  na małe gospodarstwo, można powiedzieć że zamiana c360/ 5211.
      Szukam w miarę prostego ale z udogodnieniami, dobra skrzynia 40km/h , klima, amortyzacja czego się da :), oszczędny.
      Ciężko znaleźć jakieś oferty takich małych ciągników, jaki wdg was jest najlepszy w tym przedziale mocy ?
      Podoba mi się arbos 3050 i case farmall  ale nie wiem czym sie różni A i C.
      Fajnie jakby dało się tym przyjemnie pracować z ładowaczem .
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez panmino
      Czołem, 
      padło mi uszczelnienie pompy w 1025, pojechałem 90 km, żeby kupić zestaw naprawczy. Kupiłem dwa, żaden nie pasuje. Mogłem wcześniej rozebrać i zabrać graty do sklepu, ale wyszło inaczej...
      Teraz szukam i nie mogę znaleźć zestawu do mojej pompy (3 paski), czy w ogóle występuje taki? Cała pompa ponad 300 zł, a moja już na stole i widzę, co trzeba wymienić, tylko, czy top się dostanie? Druga rzecz, to , czy wirnik jest wciskany, czy wkręcany na wałek?


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj