Zetor 2011 w pełni sprawny bez rej 6k
tytanowyJanusz 5838 Opublikowano Wtorek o 12:42 Potężne 22km mocy 😎 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205283
AgroTeam griga 1406 Opublikowano Wtorek o 12:55 Takiego bym chciał ale w oryginale. Fajna zabawka. Już nawet szukałem w FR i był jeden ale nie szło sie dogadać Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205285
izydor6280 1343 Opublikowano Wtorek o 13:24 gdzieś Ty to wyrwał mało tego u nas a jak coś jest to "świeżo" wyciągnięte z zagranicznych krzaków 😅 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205288
Krzysiek3110 296 Opublikowano Wtorek o 14:13 to jest taka c330 czy jeszcze starsza"technologicznie" Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205290
Sylwekx25 6361 Opublikowano Wtorek o 14:18 Raczej nowsza, to taka mała 4011 można powiedzieć. 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205291
Krzysiek3110 296 Opublikowano Wtorek o 14:29 no ciekawe Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205295
Moorgi 655 Opublikowano Wtorek o 14:52 Dość przyjemnie się tym jezdzi 😀 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205296
bergman31 853 Opublikowano Wtorek o 15:39 Godzinę temu, Krzysiek3110 napisał(a): to jest taka c330 czy jeszcze starsza"technologicznie" Latami produkcji, to Zetor 2011 jest starszy od Ursusa C-330. Natomiast technologicznie wypada lepiej (skrzynia biegów, podnośnik). Godzinę temu, Sylwekx25 napisał(a): Raczej nowsza, to taka mała 4011 można powiedzieć. Niestety ale do Zetora 2011 jest problem z częściami, bo tylko niektóre elementy silnika pasują od Zetora 4011/Ursusa C-4011. Skrzynia biegów, tylny most jest znacznie mniejszy. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205300
AgroTeam griga 1406 Opublikowano Wtorek o 17:00 Ogólnie do tych starych wynalazkowych jest kłopot z częściami. Jak miałem 5545 to też nie wszystko było Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205301
izydor6280 1343 Opublikowano Środa o 10:40 czesi to swojego czasu nawet nowe maski z laminatu na wzór fabryki mieli dostępne, więc chyba tak ciężko z częściami nie jest Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205347
AgroTeam griga 1406 Opublikowano Środa o 12:56 Ale tu nie o takie bzdury jak maski idzie. Robiłem 5545 i wiem że wiele nie było. Troszkę dało się kupić w czeskich sklepach. Tylko to było prawie 15 lat temu więc dziś może być jeszcze gorzej bo to swoje lata ma Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205356
mf362 1397 Opublikowano Środa o 18:35 To 5545 /5511 w skrzyni niewiele podejdzie od c360 czy też tylny most zwolnice? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205370
Kaszlak79 757 Opublikowano wczoraj o 05:00 griga napisał: Takiego bym chciał ale w oryginale. Fajna zabawka. Już nawet szukałem w FR i był jeden ale nie szło sie dogadać To kup sobie MF-a lat 50/60 jak chcesz się bawić w stary traktor. Też ładnie wyglądają a np. model 35 produkowany jest do dziś. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205466
AgroTeam griga 1406 Opublikowano wczoraj o 05:06 Nie chcę MFa, szukam 2511 w oryginale Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205467
FINN 1572 Opublikowano 4 godziny temu @griga ile takich zetorków rozebrali w pod Przasnyszem .... sam też się rozglądam za małym zetorkiem (nie koniecznie ten model, ale z małym silnikiem) , to drugi ciągnik w planach do kupienia w celach "rekreacyjnych" Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847508-zetor-2011/#findComment-3205572
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się