kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

kitu nie wciskam. ale ciągnik ma 15 lat i już się powoli sypie po takiej robocie. Choć nie dostawał po garach porządnie. Może nieraz.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skz23    0

Witam . My z bratem mamy na dwa gospodarstwa T25 brat ma 10 ha ja mam 7 ha .Władek sypie się jak diabli cylindry 3 raz ,wał ,5 raz siłownik a nie wspomnę kilkakrotnie pompy wtryskowej i samych wtryskiwaczy ,sprzęgło 2 razy wałek sprzęgłowy 2 razy . Tylko że ten ciągnik potrafiłem np. orać 16h non stop aż poszła pompa olejowa ,kosiłem rotacjną łąkę swoją i sąsiada poszedł wałek sprzegłowy .Wniosek jaki z tego wyciągnąłem to że kupuje traktor 60 km a T25 jest super ale na 5ha. Z moich obserwacji to C-330 jest o wiele lepsze. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Jakbym maial do w wyboru c-328 i T25 z 90r. to i tak wybrałbym ursusa. W T25 ta skrzynia i kierownica i cały wygląd to mnie na pierwszy rzut oka odstrasza. Nie mówie, że c-330 jest taka dobra ale osobiście nigdy bym nie kupił władka. Może i w rusku z kabina jest lepszy komfort ale porównajcie sobie te dwa ciągniki w wersji bez kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Ojciec od 82 roku (czyli od kupna nowego T-25) pracował na ponad 10 ha i Władek dawał sobie radę ;) . W 97 pomogła c-360. Jeśli miałbym wybierac pomiędzy ciapkiem i władkiem... biorę ruska! ;) Robiłem nim niejedno, przez kilka lat pracował z ładowaczem i miałem doczynienia też c-330 - przy T-25 ona wymięka pod każdym względem ... no moze prócz jednego... Rusek ma sprzęgło jednostopniowe ;)


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Mój Władek tylko jeszcze z praso nie pracował a tak to już wszytko miał zapięte nawet w ostatnim sezonie sieczkarnie do qq,w której dzielnie dawał radę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip02    0

mam 2 Rusinki jeden z 7..? któregoś a drugiego z 91 i powiem szczerze ze wygodniejszy jest ten nowszy chociaż jest bez kabiny zrobię fotki dla porównania tych 2 ciagniczków a po za tym 330 do złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip02    0

SasiaD MA 330 i pada s przyczepom ze zbożem pod mało górke na 4 i ma ciężko

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertT25    1

witam ja napisze tak każdy chwali swoje ,ja wybieram wladimirca lepiej zbiera niz c 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel7820    0

Władimirec to lipa c 330 jest o wiele lepszy.

Edytowano przez nasil90
Post bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do filip02,,, ciekawe w jakiej kondycji jest silnik u tego sąsiada mój daje rade chociaż teraz używam go do lekkich robót kolega capolkiem rocznie obskakuje ok 40ha łąk rotacyjna 1,65 i jakieś 8ha ornego i jakoś daje rade fakt faktem że to męczarnia ale tak jest (ciągnik ledwo żyje ale jakos ciągnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip02    0

Powiem tak on urzywa ja do prawie wszystkiego a ma ok.20 ha sianie bronowanie koszenie prasowanie itd pryskanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja powiem tyle że mam c-330 robię właśnie remont silnika zawiozłem wał do szlifu

a koleś mi mówi co pan chce tu szlifować przecież to nominał jak nowy po 11tyś motogodzin

a ciągnik z 1970 roku zasuwa na 50ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Chyba jako pomocnik.... Mój po 10 tyś miał remont silnika wał, szlif głowica regeneracja , tuleje tłoki itp nówki ;) Śmiga elegancko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne jak tyle ha ma to go nie stać na głupią 60?

 

stać go z pewnością tyle że on ma takie zdanie ,że capek mniej spali no i nie musi wydawać na inny nie raz już mu mówiłem żeby sobie kupił jakiś ciągniczek ale on nie chce woli mi zapłacić za usługe jego wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Było to pisane że Ursus ma aż 1 albo 2 konie więcej także ja różnicy nie widzę..............


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biesy    0

Ursus ma mocniejszy silnik, sprzęgło dwustopniowe i tyle dobrego w nim jest. Skrzynia biegów,niefunkcjonalny układ biegów,hydraulika to żarty,awaryjność zwolnic, prądnica i plus na masie,zbiornik paliwa mały z "cudownym korkiem" i kranikiem, a mistrzostwem świata są listwy obijające się o koło po zdjęciu belki, doprowadzało mnie to do szału, chłodzony cieczą(niepotrzebny gadżet do obsługi)w takim małym traktorku. Dobrze że mam to już za sobą.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetek80    61

URSUS c-330 ponieważ; niezawodny,tani w utrzymaniu ,zwinny i wogóle jesśtes polakiem więc C-330 ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdwardC360    34

Też mi atut, że jak jesteś polakiem to kup se c-330. Dobra skoro z was tacy "Patrioci" to czemu nie kupujecie nowych ursusów albo ewentualnie farmtraca tylko ciągniki John deere albo Case? Jakos to ze one są zagraniczne wam nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

o johny masz racje :D ja po przeczytaniu tego tematu to bym chyba farm-mota kupił bo takie brednie jak tu czytam to o matko i córko. że C-330 jest silniejszy :lol: :lol: Reprezentując taki poziom nie dziwie się czemu ten kraj jest jaki jest :rolleyes: patrioci he Też byłem do nie dawna :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj