adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Arni    1

Aż się łezka w oku kręci dlaczego turcy, nie mógł by być jakiś johndeere :):)

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Ale dalej produkowane będą Ursusy polskie, prawda? Uzel przeją 50% udziałów, oni chcą tam produkować swoje uzele? Czy dać kase na rozwój polskiej marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Oni zrobią z URSUSem to samo co SIPMA z BIZONEM, zamiast zainwestować wypompują resztę kasy i URSUS upadnie, a potem fabrykę wykupi jakiś ZETOR, albo nie wiadomo co, panowie na traktory i na ulice może wtedy ktoś zauważy co się dzieje....


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Oni zrobią z URSUSem to samo co SIPMA z BIZONEM, zamiast zainwestować wypompują resztę kasy i URSUS upadnie, a potem fabrykę wykupi jakiś ZETOR, albo nie wiadomo co, panowie na traktory i na ulice może wtedy ktoś zauważy co się dzieje....

a kto sie teraz zgra... Lepper to moze potrafilby wyprowadzic :):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Ale dalej produkowane będą Ursusy polskie, prawda? Uzel przeją 50% udziałów, oni chcą tam produkować swoje uzele? Czy dać kase na rozwój polskiej marki?

Wlaśnie wczoraj czytając to rzuciło mi się w oczy te 50%. Czyli nie mają pakietu kontrolnego (przysłowiowe 50% +1)??

Co do samej firmy Uzel. Ma dwa wyjscia - robic u nas wlasne ciągniki lub wyprzedawac co się jeszcze da. Co do produkcji Ursusów to co niby mieli produkować?

UR2 jest przestarzałe (co nie znaczy ze zle) a nowe ursusy - hmm - nie są jeszcze dobrze poznane przez klientów wiec rownie dobrze Uzel moze produkowac swoje ciągniki z naklejką Ursusa.

 

Oni zrobią z URSUSem to samo co SIPMA z BIZONEM, zamiast zainwestować wypompują resztę kasy i URSUS upadnie, a potem fabrykę wykupi jakiś ZETOR, albo nie wiadomo co, panowie na traktory i na ulice może wtedy ktoś zauważy co się dzieje....

Może i masz racje ale rozwiązanie z wyjsciem na ulice?? To nic nie da. Znów ktoś zarobi na tym a mali nic nie zyskają.

 

a kto sie teraz zgra... Lepper to moze potrafilby wyprowadzic

pan Lepper mówił ze "Balcerowicz musi odejsc" a teraz sam odchodzi. Może jego już nie mieszajmy w to bo jest nie dość ze historią to dla mnie jako dla rolnika wstyd ze on reprezentuje rolnictwo. Dopiero jak doszło do ostatnich wydarzeń to spiewa tak jak PO ze ten rząd tylko osmiesza polskie społeczenstwo i powinny byc nowe wybory.

 

Co do mnie - i firmy Ursus - dawno stwierdzilem ze nic dobrego nie będzie z niej jak będą nią Polacy rządzić. Na chwilę jest inwetor ktory moze chce cos robic. Powinniśmy dać mu szanse. Każdy spyta co on moze nam dać a co zabrać i to jest dobre pytanie wg mnie. Dlaczego?? Ursus jak nie patrzyl ma jeszcze trochę wlasnych rozwiązań (no prawie - UR2) i licencji a uzel tez nie jest biedny bo jakies traktorki robi.

Czekajmy spokojnie co życie przyniesie a chętnym na nowego ursusa proponuje sie wstrzymac z zakupem


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ciekawe czym przyciągną do siebie klijentów jeśli chcą sprzedawac tak dużo ciągników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257
Oni zrobią z URSUSem to samo co SIPMA z BIZONEM

Co ma piernik do wiatraka. Jak już to chyba New Holland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

jak będa tanie to duzo osob!!!

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

.... upadek??


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
lepiej nie krakać tylko liczyć że niby ten inwestor zrobi cos dobrego z ursusem

dobrze mowisz ja mam nadzieje ze ten UZEL rozwinie URSUSA a jak nie to ja juz nie wiem i wole nie myslec


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

jak bedą produkować ursusy to jakoś to przeżyję ale żadnego uzla nie kupię choćby nie wiem jaki tani był i dobry :angry: :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja mysle ze beda robic UZELA w polsce ale dobrze by bylo zeby robili URSUSA


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

A mi się raczej wydaje że im chodzi raczej o markę. Wykupią Ursusa i będą sprzedawać te swoje Uzele pod nazwą Ursus. A to dlatego że nazwa Ursus jest jak na moje lepiej znana w Europie, gdzie indziej pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

moze wyjdzie...bedzie jak z bizonem


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

a ja na ten temat mam bardzo podobne zdanie do @kat. myśle że to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. ale bardzo bym chciał mylić się w tej kwesti.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Jestem ciekawe co z tą nową serią może jakoś się przekonają i wprowadzą ją na rynek. Szkoda mi turki kupiły ursusa. Mógł by to być jakiś zachodni gigant :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

john deere tez chciał kupic ursusa...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj