bugi

Piłka ręczna

Polecane posty

bugi    0

Witam

Jak widać jest to jedna z nielicznych dyscyplin sportowych, w której Polacy jakos sobie radzą :(.

Może nie jest to zbyt popularny sport w Polsce ale Reprezentacja radzi sobie bardzo przyzwoicie :()

Pokonalismy Niemców, wczoraj wygraliśmy ze Szwedami i jesteśmy już w II rundzie. Myślę że złoto na Mistrzostwach Europy jest jak najbardziej realne :lol:

Jutro Polacy o 20:15 zmierzą się ze Słowenią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Uf, fartowny ten remis, gdyby Bielecki tak frajersko nie stracił piłki po której Słoweńcy wbili 30 wygralibyśmy ten mecz, ale i tak jest dobrze :rolleyes:

 

Z kim dalej gramy?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Udało im się ale parę akcji Polacy zmarnowali ale ten ich bramkarz to albo jest taki dobry albo ma szczęście bo karne i nie tylko to ładnie jemu szły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Teraz gramy z drużynami z grupy D czyli Hiszpania, Francja i Węgry. Będzie ciężko, ale Ja wierzę w naszych chłopaków :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W poniedziałek graja z Francja chyba... I to chyba najtrudniejszy przeciwnik w następnej fazie...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

A jednak Czesi pokonali Węgrów, to gramy z Czechami. Mi się wydaje, że na tych mistrzostwach Francja nie jest tak mocna, bardziej obawiam się Hiszpanów i musimy zagrać dużo lepiej jak dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

W poniedziałek gramy z Hiszpanią o 20;30, a z kim będzie grac Słowenia?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Aha, znaczy się że Słowenia ma tych samych przeciwników co my, czyli Hiszpanie, Francję i Czechów tak?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Tak, a nasze mecze to: 24.01 z Hiszpanią, 26.01 z Czechami, 28.01 z Francją. Szkoda, że dziś nie wygraliśmy byłoby 1 punkt przewagi nad Francją i Hiszpanią i możnaby pozwolić sobie na jakąś wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

A nie 25.01 mecz z Hiszpanią ?:rolleyes: Ile drużyn przejdzie dalej?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Z tego co mi wiadomo to 24 :rolleyes: , a do półfinału przechodzą po dwie drużyny z grupy, drużyny z trzecich miejsc walczą o miejsca 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Musze przyznać że końcówka była ciśnienie krwi mi podniosła ale chłopaki dali radę. Chociaż trzeba przyznać bramkarz Słoweńców też pokazał klasę.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i udało się wygrać z Hiszpanią ;):D :D i to znacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

Dziś po prostu grali wspaniale wszystko wychodziło i w obronie i w ataku o i kilka akcji z kontry było to się liczy. we wtorek rozjedziemy Czechów. i sytuacja juz jest piękna. Wenta robi więcej ciągu meczu jak pzpn (celowo z małych liter) przez 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

Szmal jest prze , super broni czekamy na wygraną w dzisiejszym meczu (26 stycznia) do boju !


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj