Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radar

Kosiarka ciagniczek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Radar    0

Macie u siebie jakieś kosiarki-ciągniczki?? ja mam MTD z 2006 roku.

coolman111    54

W sąsiedniej wsi ma jeden gość taki miniciągniczek-kosiarke. Nawet fajnie to wymiata. Ale ma tak duży ogór, że zwykła kosiarką pchaną to by się zajechał. Mi wystarczy właśnie taka pchana, bo mam mało do koszenia.

1rajdzik    14

w sąsiedniej wiosce koleś se kupił - pytam sie jego sąsiada po co mu takie coś jak na podwrórku kamienie i wogle mało co trawy. Dla szpanu se kupił sąsiad - dla szpanu.

Radar    0

Ja mam właśnie dużo do koszenia. Taka mała kosiarka jaką miałem nie wystarczała. Pół dnia się nią kosiło trawe. Ta co mam teraz skosze wszystko w 1,5 godziny.

coolman111    54

Radar, a możesz się pochwalić ile dałeś za taki sprzęt? I czy nówkę kupowałeś? To ile ogólnie masz do koszenia i jaki jest to typ terenu (czy trawnik w jakimś sadzie, czy coś innego)?

Radar    0

za ta kosiarke dalem cos okolo 7 tys. Kupilem ja nowa. Kosze nia trawnik prawie dookola calego gospodarstwa. troche tego jest. ale nie wiem dokladnie ile.

Seb@    0

Mój sąsiad ma traktorek, kosi nim trawnik za domem i niewielki sad. W gminnej oczyszczalni mają traktorek husqvarne dali za niego 12 tys zł mają go od nowości. Teraz ma rok i wyglada jak nowy.

kris14    259

Fajnie prezentują cię Rider'y Husqvarny tylko, że cena straszy.

Radar    0

Szczerze powiedziawszy co do husgvarny bardziej podobaja mi sie LR 120.

kris14    259

Gdy byłem na dniach otwartych KUHN w Jelonku (24.06.2007r.) były przedstawiane również maszyny John Deere i przedstawiciel tej marki mówił o tym, że w kwietniu 2008r. mają być wprowadzone do sprzedaży ciągniczki-kosiarki John Deere.

Był nawet pokazany jeden model :( .

Arni    1

Ja mam taką kosiarkę nazywa się claas cougar :(:) :) :)

Pozdro

banan575    104

U nas tez jest jak znajde fotke to wrzuce. Kosiarka prosto z salonu firmy ISEKI-SXG19. Brat w czasie pierwszej jego pracy tzn nauka obslugi kosza.

Kosiarka kupilismy w 2005roku zarabista.

Jak zobaczyli prezesi z naszego klubu pilkarskiego jak brat kosi to im szczeka opadla ze normalny czlowiek ma a oni co maja kase to rotacyjna kosza . a potem brat raz im kosil cale boisko i wkolo boiska.

post-6551-1224958794_thumb.jpg

post-6551-1224961663_thumb.jpg

Fajne to sa maszynki. Sam posiadam taki traktorek Husqvarna 24KM i szerokość koszenia 137cm:) to naprawdę wymiata ;] w tym roku kopiłem, narazie ma tylko 6mh, ale w przyszłym roku dużo więcej się nakrecie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??