kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris19911    9

I u mnie ceny zostały jak w tamtym roku koszenie Suprem 300-340zł z sieczkarnią, a prasowanie jak już mnie ktoś namówi to prasa kostka Sipmy 170zł za godzinę. Takie u nas stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucek3    0

mam pytanie ile może kosztować godzina pracy jd 6300 z turem przy ładowaniu bali na przyczepy i ustawianie ich w stóg?


John Deere 6300 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@kris tanio jak za taki kombajn minimum 400zł/h. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

@kris ja biore 280zl/ha bo jak bym komuś powiedział 560zł/h to by mnie wyśmiał

 

ile wziąśc za podorywke gruberem 3M+MF8210 za ha czy na h wydajnośc 2ha/h??


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Przyłańczam się do pytania ile bierzecie za agregat podorywkowy 3m = ciągnik mf 135 KM oraz ile za presowanie bele 120x 120 i 150x120 siatka moja czyli bela + siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Po ile teraz ładowanie obornika turem??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Ile za przetrząsanie siana karuzelom polską, oraz za zgrabianie zgrabiarką 5 gwiazdową chodzi mi ile za godz zegarową ;[


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

WItam panowie ile brać za usługil:

w kopaniu ziemniaków ursus 3512 -bolko

w orce ursus3512 -unia grudziąc 3 skiby

w siewie ursus 3512 siewnik 2,5m

w kultywatorze z ursusem 3512 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

gryfel dzięki chyba do Ciebie na usługi się wybiorę ;[ u nas to 120x120 10 zł a 150x120 12 zł i jeszcze marudzą :) ale taniej to już nie ma sensu wogóle

 

koledzy a za agregat podorywkowy jak się cenicie od ha od godziny powiedzmy od godziny po ile ponieważ wszystko zależy od wielkości i kształtu pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczy    0

Panowie ile moze kosztować usługa orki pługiem obracalnym 4 skibowym i John Deere'em 6330 najlepiej na godzine?

Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Panowie ile moze kosztować usługa orki pługiem obracalnym 4 skibowym i John Deere'em 6330 najlepiej na godzine?

Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam!

 

Koło 200-250 zl możesz nawet i więcej jak na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

ile wziąśc za orkę MF 8210 + pług obrotowy V&N 5 skibowy??


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris23    0

Panowie ile teraz bierzecie za siew rzepaku, agregatem uprawowo-siewnym 3m + ciągnik 140KM ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za orkę "piątką" uważam 250-300 złotych za godzinę, zależy jaka szerokość. :) Za czteroskibowca biorą od 200 zł w górę za h. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trq    1

Koledzy, z racji że zbliża się sezon kiszonkowy kukurydzy, mam pytanie, po ile w tym roku bierzecie za przyczepę/rozrzutnik cięcia sieczkarnią?? 50zł to dużo czy mało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

a kto to sie liczy na rozrzutniki !!!! rozrzutnik rozrzutnikowi nie równy. .Bierze sie z godziny lub z hektara u nas z godziny w zeszłym roku brałem 180zł za jednorzedówke mengele 350turbo. patrzac na rozrutniki to jakies 5 sztuk na godzine


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

No więc u mnie kosił w tamtym roku, z resztą i co roku jest ten sam kośnik to claasem jaguarem cześcio rzędowym bierze po 500zł z hektara :)

No ja już w poniedziałek koszę kukurydze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj