Balzak

Ile pali John Deere??

Polecane posty

andrzej2257    142

Na uciąg nie wpijają się tak w ziemie. Do transportu no tak węższe lepsze ale ogólnie to szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a ile trzeba dopłącic za szersze wie ktos bo mi chca dać przod 380 a tył 480. a chciałbym przod 420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

podejrzewam że nie da się tak w tym modelu zestawić opon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

podaj dokładnie jakie masz opony tylne to ci powiem jakie można wsadzić na przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Przy 420 na przód na tył byś najprawdopodobniej musiał założyć 520 a na zdjęciu z linku są prawdopodobnie 440 i 540 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk    6

oo tak faktycznie fendt mniej pali co za głupek to wymyślił fendty palą jeszce więcjej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Fendty mało palą I taka prawda posiadasz dany ciągnik? bo ja tak i właśnie w spalaniu mnie zadowolił. a ty co z choinki się urwałeś? do czego to w ogóle było? możesz podać jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie ale sie pytam jak by wygladało spalanie miedzy tymi dwoma moc ta sama i pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Koledzy mają to do siebie że lubią przed dobrym przestrzegać bo wolą to mieć na wyłączność-np. fajną dziewuchę :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

co wy z tym przestrzeganiem. ojciec sie wach bo mowi ze jd wiecej spali od nh. i sie pytam czy to prawda czy mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Z tym iż trzeba wziąć poprawkę na to że kol.farmer nie ma NH 6020 a ja nie mam 5100R :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Nie ważne, że ich nie mamy, ważne że wiemy co wiemy. :D.

Chociaż wam powiem, ze dopiero teraz zacząłem zwracać uwage jak szybko spada wskazówka od poziomu paliwa w zbiorniku. :o

Edytowano przez farmermf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez plotek3094
      Witam wszystkich użytkowników,
      W ramach pracy badawczej podjąłem się próby wyliczenia średnich kosztów eksploatacji maszyn. Wśród nich znalazły się kombajny, a konkretniej te marki Claas. Konkretniej chodzi o modele: 
      DO 118 SL MAXI, DO 98 CLASSIC, DO 78 SL CLASSIC, 108 SL MAXI/SL CLASSIC/CLASSIC, 98 SL MAXI/SL CLASSIC, 88 SL MAXI/ MAXI, 78 CLASSIC (modele pogrubioną czcionką są najbardziej poszukiwane, informacje o nich). Jeżeli jesteś posiadaczem któregoś z tych modeli lub masz doświadczenia związane z nimi poświęć chwilę i odpowiedz na poniższe pytania. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.
      Przechodząc do konkretów. Potrzebuję informacji dotyczących (dla zboża) prędkości koszenia, wydajności i zużycia paliwa przez ww. modele kombajnów Claasa. Chciałbym abyście podzielili się doświadczeniami i podali te informacje. Wiem, że na te parametry wpływa bardzo dużo czynników i w różnych regionach/ o różnych porach/ warunkach atm. będą one różne, ale im więcej odpowiedzi tym bardziej uśredniony wynik otrzymam.
      Proponuję, aby w każdej odpowiedzi zawierały się następujące informacje: a) posiadany model claasa, b) średnia prędkość koszenia km/h lub ile hektarów na godzinę było koszone, c) szerokość osprzętu żniwnego/ hedera, d) wydajność - ile ton zboża na jeden ha, e) jakie średnie zużycie paliwa było generowane?
      Za każdą pomoc z góry dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj