Polecane posty

dawid1983    1

witam kolegow przerabiam wylacznik od polbiegu mialem go w galce od biegow i mam kupiony  z guzika chce go zalaczac na konsoli  tylko tam so 4 styki i niewim ktory do czego 1 styk jest opisany jako plus domyslam sie ze idzie zasilanie a drugi iczy musi byc tez trzeci masa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

masz cztery pary są dwa bliżej siebie i dwa dalej od siebie jedna para załącza prąd po wciśnięciu, druga w momencie kiedy jest w pozycji wyłączonej nie pamiętam która to która sprawdź sobie miernikiem.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960

A jak świeci żarówka? Ja kojarzę tak: 4 styki z czego jeden + a drugi 31. Pozostałe dwa to nc i no czyli plus po włączeniu i plus po wyłączeniu. Czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

jak jest żarówka to tak muszą być dwa obwody wykorzystane, a jak ktoś nie robi żarówki to wystarczy plus i przewód do zaworu.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MFargo
      Witam wie może ktoś co trzeba zrobić żeby ciagnik jechał 40km/h jakie koła zębate trzeba obrucić. 
       
    • Przez MFargo
      Witam wie może ktoś co trzeba zrobić żeby ciagnik jechał 40km/h
       
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez SEREKMF3060
      Witam posiadam MF 3060 problem tkwi w tym ,że świeci mi się ciągle kontrolka ładowania ,oraz obrotomierz nie działa,kontrolki inne gasną,zostaje tylko kontrolka ładowania,ładowanie jest w porządku dobrze ładuje ,wychodzą trzy kable z wiązki - od rozrusznika oraz dwa dodatkowe niebieski i brązowy 🤔 gdzie szukać przyczyny czy cos źle podłączone,działał wcześniej dobrze ale od jakiegoś miesiąca najpierw zniknął obrotomierz i kontrolka nie gasla,pozdrawiam i liczę o pomoc 




    • Przez Wolodymyr
      Cześć. Mam następujący problem w Massey Ferguson 2620: Nieszczelny jest cylinder roboczy sprzęgła, ten który naciska wysprzęglik. Oddałem go już 2 razy do firmy zajmującej się naprawą cylindrów hydraulicznych do naprawy, robią własne uszczelki. Ale nie chce działać, po chwili znowu płynie. Może znacie firmę w Polsce, która zapewne będzie w stanie to naprawić. Zdjąłem go z traktora i zawiozłem tam, a potem sam odebrałem. Dziękuję.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj