Skocz do zawartości
Remek55

wiśnie opłacalność

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jarecki88    182

Witam chciałbym posadzić na 4h wiśnie warto to robić?

Na 4 godziny to nie wiem czy się opłaca.

Przeanalizuj sobie historię cen wiśni przez ostatnie np 5 lat i sam pomyśl.

Remek55    0

a masz jakieś strony gdzie to piszę bo szacunki są różne chodziło mi oczywiście o 4ha

Wiadomość z agroFakt.pl

Remek55    0
Napisano (edytowany)

ale mój znajomy mówił że jest bardzo mało i że się od zera uprawa nie opłaca , ale kolegom się nie wierzy jak to mówią dlatego pytam i będę miał w ogóle do tego ludzi? bo moi koledzy na siłę już biorą nawet Ukraińców, a oni nie chcą bo wolą do Niemiec coraz mniej osób u nich zbiera a hektary takie same

Edytowano przez Remek55

jasiu987    6

Ludzi nie ma już do niczego, a za dychę na h do łapy to już nawet leżeć nie chcą czy to nasi czy banderowcy... I jeszcze ci powie że "on choczy rabotać kag by się nie narobotać" a zbiór owoców jakich kolwiek nie jest zajęciem lekkim i przyjemnym.

lukza86    0

jak koledzy wczesniej pisali nie jest to takie opłacalne jak sie wydaje,owoce sa po okolo 3-4lat bo w pierwszych latach mizernie sie zbiera. cena roznie z regoly okolice 1zl i mniej, na czysto wychodzi jeszcze gorzej a utrzymac owoc w dobrej klasie to tez kosztuje pryskania. jakas oplacalnosc po kilku latach a zwrot poniesionych nakladow nie wiem kiedy bo i ogrodzenie trzeba zrobic. a kupno drzewek? 5tys sztuk to potrzeba zlotowek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się