Skocz do zawartości
PiotrekP1997

Farmer f5 12277s

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Farmer

Witam jestem posiadaczen farmera f5 ciagnik jest nowy. Jadąc słyszę jakieś stuki przy skrecaniu w prawo. Pomocy niewiem co jest.

Tylko problem w tym ze to ciągnik bez gwarancji demonstracyjny. I chciał bym się dowiedzieć co to może być odglosy ida jakby z pod kabiny lub przód

Wiadomość z agroFakt.pl

dachu127    78

tam jest most carraro? jest założony ładowacz albo konkretny obciążnik?

zbych    4

Nie wiem ile on pracował na tych pokazach ale jeśli to się dzieje przy skręcie to zacznij od najprostszego czyli wymiany oleju w przednim moście (obowiązkowo takiej klasy jak masz w instrukcji). Często pomaga przy takich objawach...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domismaj
      Witam. Ile palą wasze Farmery z różnymi maszynami. Mój z pługiem 3x45 na 30 cm spala ok 20 litrów/ha czy to nie za dużo? z agregatem uprawowo-siewnym 3m ok.10 l/ha
    • Przez farmer8244
      Witam. Gdy Farmerkiem podnosze talerzówke która wazy około 1t nie podnosi jej do samej góry i pompa tak dziwnie bziuczy? prosze o pomoc.,
    • Przez meld102
      Witam. Mam taki oto problem w swoim farmerze mianowicie coś stuka w tylnim moście na wstecznym, skrzynia 12x12 na najszybszym zakresie problemu nie ma na drugim i na pierwszym występuje problem, jazda do przodu wszystko ok. Czy to mogą być łożyska czy tryb mógł się uszczypać?
    • Przez Jaro1234
      Witam posiada ktoś z forumowiczów katalog częsci do farmera 8248 bądz 8244?
    • Przez 3Krzysiu3
      w moim po zrobieniu ok. 500mth szlag trafił łopatke sprzęgła
      Nowe łopatki ok. 1100 zł