zbyszekb68

Problem z podnośnikiem Claas Ares

Polecane posty

zbyszekb68    0

 

Witam

Jestem posiadaczem ciągnika Class Ares 697 i mam problem z podnośnikiem hydraulicznym. Normalnie czerwona kontrolka na panelu sterowania, przy działającym podnośniku świeci podczas zapalania ciągnika a następnie gaśnie. W moim przypadku kontrolka zaczyna migać, co wiąże się z tym, że nie mogę obsługiwać podnośnika poprzez pokrętło na panelu w środku ciągnika, natomiast włączniki podnośnika umieszczone na błotnikach funkcjonują normalnie. 

Czy ktoś mógłby podsunąć jakiś pomysł, co może być powodem tej usterki, ewentualnie jak można ją usunąć ? Zaznaczam dodatkowo, że problem nie jest stały, podnośnik raz działa a raz nie.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

To masz problem z zasilaniem albo masą, lub ogólnie zanik gdzieś na kostkach.Bo gdy by się coś sfajczyło to nie działało by nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

moze masz zwarcie na tych przełącznikach na błotniku, po za tym jak miga to na pewno jakiś kod błędu podaje, poszukaj gdzieś kodów błedów i spróbuj odczytać co u Ciebie podaje, wtedy Cię nakieruje dokładniej gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik22    5

Miał ktoś może podobny problem i jak udało mu się rozwiązać?

Edytowano przez rolnik22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj