Skocz do zawartości
News
Arkadiusz76

Problem z układem paliwowym, belarus 952.4 common rail.

Polecane posty

Arkadiusz76    0

Witam. Mam problem z układem paliwowym przy ciągniku Belarus 952.4 common rail. Konkretnie nie jest utrzymywane ciśnienie na listwie paliwowej. Czy ktoś wie czym może to być spowodowane? 

Uziu92    1641

awaria czujnika wys. ciśnienia na listwie, pompa wysokiego ciśnienia pada, pompka zasilająca.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Nie mogę się zgodzić. Najczęstszą przyczyną spadku ciśnienia na listwie są nieszczelności. Rzadko spowodowane są uszkodzeniami szyny, najczęściej jest to wywoływane przez parciejące uszczelnienia wtryskiwaczy, ewentualnie wyrabianie się gniazd i nieszczelności na podkładce termicznej, ale to jest bardzo rzadkie. Stawiam na wtryski do regeneracji, i o ile się za to zabierzesz szybko Panie Majster, to unikniesz dużych kosztów. No chyba że Ci Pani pękł korpus tak jak na filmiku poniżej, to nie unikniesz kosztów

https://www.youtube.com/watch?v=-_d2gaYQtW8

pozdrawiam wszystkie diesle

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez KaOZetAKa
      Witam. 
      Posiadam ciągnik deutz fahr 6.30 i  nurtuje mnie jedno pytanie do czego służy wajcha znajdująca się pod wejściem hydraulicznym z tyłu  zamontowana w tzw plecaku ? 
    • Przez Albin692
      Czy można odłączyć hamulec wałka sprzęgłowego poprzez usunięcie krótkiego cięgna (tego pod kabinę z lewej strony) ?
      Jest bardzo denerwujące gdy przełącza się biegi z 8 na 9 (gdy wcisnę pedał sprzęgła do samego końca ciągnik hamuje i nie mogę się dobrze rozpędzić).
      Wiem że w tych nowszych tego nie ma i z tego co wiem jest dużo lepiej.
      Jak ten hamulec odłączyć ???
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich.

Chcę kupić ciągnik 95-115 km, myśli nad DF k420 lub NH t6030, ale to tylko przykład. Ciągnik ma być głównym w gospodarstwie tzn. miał by pracować z pługiem 4x50 i zestawem siewnym 3m. Cena jaką dysponuje to 120tys brutto.
      Ciągnik musi być oszczędny, mało awaryjny i musi być od roku 2008 wzwyż. 

Pozdrawiam
    • Przez PRZEMO_84
      WITAM
      MAM PROBLEM MOJ BELARUS NIE POKAZUJE PREDKOSCI A MOTOGODZINY KRECI NORMALNIE
      CO MOZE BYC PRZYCZYNA POMOCY.
      POZDRAWIAM