Skocz do zawartości
toma188199

Mccormick c70l+kabina czy Nowy Ursus C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
toma188199    2

WITAM

Jaki ciągnik wybrać?

Mccormick c70l+kabina  czy  Nowy Ursus C-360

Ciągnik będzie pracował na powierzchni 8ha, ogolnie opryskiwacz,rozsiewacz i uprawa międzyrzędzi.

pozdr 

kitowiak    332

Tak szczerze to używkę bym jakąś proponował, a jak nie to ursus niech będzie chociaż tam nie ma rewelacji...:)

Valtra123    32

Lepiej Ursusa C-360. Dlatego że miałbyś nowy ciągnik na gwarancji i nie martwił się o to że jak coś padnie to byś bulił bo zrobią na gwarancji. Nowy to nowy a do jakiej mocy szukasz i ceny ?

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Napisano (edytowany)

No niby nowy to nowy, ale te ursusy to bez rewelacji są. Ja bym poszukał czegoś używanego, szczególnie że na takie małe pole to nie ma co ładować w niewiadomo jak drogi sprzęt. Po prostu trudno będzie spłacić.

Na taki areał spokojnie coś niewielkiego, 60-70 koni i będziesz zadowolony

Edytowano przez noga_prezesa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofSzafraski
      Witam.
      Szukam jakiegoś nowego ciągnika bez CR i DPF czy któraś marka produkuje takie ciągniki pomijając ciągniki typu Prona i Belarusa oraz ciągnik który nie jest wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów.

• Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez pawelus
      Witam . Zamierzam się do zakupu ciągnika na moje gospodarstwo 25 ha na terenach górskich . Myślałem o Massey ferguson 6160 , 6170 , 6180
      Który ciągnik byłby lepszy żeby pracować z Talerzówka Agro-masz 2,7 metra wraz z siewnikiem Agro-masz 2,7 metra . ?
      Jaką szerokość mają te ciągniki bo co forum to inaczej . (żeby nie  wyszło później ze były by szersze niż mój zestaw )?

Pozdrawiam

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii.