Polecane posty

dawid141413    0

Witam interesuje mnie włóka łąkowa 6m, prosiłbym o opinie użytkowników oraz jaka jest godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etihw    6

Ale interesuje cię jakaś konkretna włóka danego producenta czy może jakakolwiek, jakaś granica ceny? Mam włókę około 5 metrów i jestem z niej zadowolony, jest najprostszym typem jaki może być czyli jedyne udogodnienie to hydrauliczne rozkładanie. Dobrze równa kretowiny no i przydaje się też często na polu, więc można powiedzieć że jestem z niej zadowolony nie zapłaciłem za nią dużo a jest dosyć dobrze wykonana i myślę że kupiłbym ją ponownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etihw    6

Szczerze mówiąc to sam nie wiem, nie kojarzę żeby była na niej jakaś nazwa wiem że była kupiona w Kutnie i przez to że stała już jakiś czas była tańsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2102    31

posiadam o szerokości 6 metrów, korzystam z niej już 4 rok i jestem zadowolony, zapłaciłem za nią wtedy 4,200 ale z tego co się orientuję to troszkę ceny poszły w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

obornik najlepiej dać przed zimą i na wiosnę możesz nawet bronami przelecieć jeśli dużo słomy zostało i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

zależy jaka brona. jeśli taka cięzka to na pewno masz racje, ale jeśli zwykła brona to nie zniszczy bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etihw    6

Nie wiem czy jest sens kupować włókę tylko do obornika, my kupiliśmy bo mamy strasznie dużo kretowin i włoka bardzo ładnie to równa na wiosnę a tak jak pisał kolega wyżej jak masz te cięższe brony i poodwracasz to też powinno dać radę to porozciągać a zawsze zaoszczędzisz. Dużo zależy od tego ile masz tej łąki i czy to rzeczywiście będzie opłacalne, jedyne co jeszcze mogę powiedzieć to to że mieliśmy zrobioną włokę taką z starej jakiejś bramy i jest wyczuwalna różnica w pracy. Ta kupna jest cięższa i jak się na pewną wysokość opuści to ona równa wszystko bardzo ładnie a ta zrobiona na większej kretowinie od razu się podbijała a założenie obciążenia nie pomagało bo zaczynała orać i niszczyć łąki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich.Zamierzam zasiać trawe. Zastanawiam się nad trawą firmy barenbrug. Polecacie trawy z tej firmy?
    • Przez damianoooo
      Witam do końca tygodnia muszę  zasiać lucernę 1h sieję ją pierwszy rok na 4 klasie gleby. Nie mam o niej żadnego pojęcia, w  okolicy też nikt  nie sieje. Jak nawozić jakie dawaki ? ile czasu schodzi ? Kiedy kosić mniej więcej ile dni od zasiewu. ile bel z 1 h ? na jeden pokos. Czy lucerna na słabszych klasach ziemi ma sens ?
    • Przez gregory-5000
      Sprzedam prasę Claas Rollant 160. W bardzo dobrym stanie. Zębatki łańcuch idealne. 
      Mało używana. 2004 rok .
      Zwijanie sznurkiem i siatką.
      Cena 15000 PLN. tel 602554693.
      Świebodzin woj. lubuskie.
      Sprzedam Clam
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie
      szukam przydomowego pastwiska do wynajęcia, dla dwóch koni. Najchętniej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi !!!
       
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie ,
      szukam łąki z wiatą, na wynajem,dla dwóch koni, najlepiej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za propozycje !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj