Belarus6651

Który lepszy Zetor proxima 80 vs Ursus C-380

Polecane posty

Belarus6651    9

Witam który według was bardziej nadaje się na 25 hektarowe gospodarstwo mojego wujka?

Ciągnik będzie pracował z kosiarką samasz 2,1m,prasą metal-fach.

 

Cena max 115-120tysięcy zł.

Proszę o opinie.

 

Proszę traktować ten temat poważnie.

Nowy ciągnik ma na celu zastąpić c-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

Pomyśl o Ruskim za 125 tyś masz model 952.4 w full opcji a za tą cene podane ciągniki będą golasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

podstawowa sprawa to czy budżet netto czy brutto? C380 to mógłbyś równać z majorkiem. Z tych dwóch wolałbym proxę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Jak już miałbym brać z tych dwóch to wziął bym C-385 Power. Większa prędkość max. 40 Km/H, większa moc 85 KM, lepsze wyposażenie, lepsza skrzynia biegów 24x12 sprzęgnięta z silnikiem Deutz AG. I tak jak powiedział Stig to kwota Brutto czy Netto.


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darecki99    2

Kolega valtral troszkę się zamotał.Silnik deuthz posiada major a ursusik ma perkinsa to tak dla sprostowania.
Zetor Proxima to troszkę wyzsza polka jak c385 i cena tez . Do ursusika c 385 Power mozesz porównać nowego majora 80hs który wchodzi do sprzedaży i wydaje sie być równie ciekawa propozycja jak ursus - nowa kabina mocniejszy podnośnik jak jego poprzednik no i rewers hydrauliczny i podbiegi . Ja osobiście sklanialbym się bardziej ku zetorowi ale mysle ze to kwestia gustu bo oba ciągniki prezentują podobny poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

@up nie wprowadzaj ludzi w błąd- Ursus c-385 Power napędzany jest już silnikiem Deutz. Sprawdzone na stronie Ursusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Zetor konstrukcja sprawdzona czyli nie powinno być problemów Ursus niby ma dobry zbyt czyli wychodzi na to,że jakoś chodzą ale ja osobiście bym wolał Zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autofan    26

Ja mam Zetora Proximę i polecam go. Co do Ursusa to w lutowej Top Agrar ma być jego test to może coś wniesie w wyborze nowego. Jeśli kwota o której mówisz jest brutto to na Proximę nie starczy. Ursusa bym porównywał do Majora, a oba te ciągniki są jednak troszkę mniejsze i lżejsze jak Proxima i dlatego jako główny ciągnik w orce i innych ciężkich pracach lepiej się sprawdzi Proxima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj