Skocz do zawartości
zyzek

Kupię Renault Cergos 345

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyzek    0

Szukam osoby, która ma do sprzedania Renault Cergos 345 w jak najlepszym stanie. Może być razem z turem np. MX100. Lokalizacja: woj mazowieckie lub podlaskie. Zapraszam do kontaktu na PW ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez warchest
      witam mam na sprzedanie ładną tegą czysta słome z pokosu ze zniw 2018 woj mazowieckei powiat plocki tu zapraszam do zapoznania sie z ogloszeniem https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-slome-z-pokosu-2018-CID757-IDw87a7.html#8a15c69abd
    • Przez Stach42
      Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
      Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.
      45000 zł
      Podkarpacie
      664668802

• Przez warchest
      sprzedam kopaczke do ziemniaków dwurzedową w bardzo dobrym staine garazowana , malo było nią kopane , rowniez na sprzedaz obsypnik do ziemiakow na 2 redliny rowniez w dobrym stanie . podana cena za kopaczke link do ogloszenia https://www.olx.pl/oferta/kopaczka-do-ziemniakow-CID757-IDw8eDn.html
    • Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018

• Przez lukbud
      Sprzedam ok 70bel siana, ładne pogodne, bele 120 dobrze zbite.
      tel 669...307....331

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.