Polecane posty

Mam na gospodarstwie 404 (dokładnie eurotrac) czyli troszke mniejszy i starszy(silnik 3 cyl. teraz o tej mocy robią już 4cyl.). Ciągnik na gospodarstwie jakieś 8 lat pracuje ze wszystkim co jest na gospodarce (opryskiwacz 500l, rozsiewacz 600l, w podorywce 4x35 pługi ciągał czy przyczepa 6t z pszenicą). Fajny ciągniczek szybki, zwinny, mocny podnośnik. Z awarii alternator padł z rok temu i 2 lata wcześniej akumulator a tak to nie ma nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turek    0

Kolego
Mam do sprzedania Fotona 504 wersja komunalna z 2014. W zestawie z piaskarka (moze sluzyc do nawozow) i przedni tuz z wyjsciem hydraulicznym.
Ma 250 mth z powodu slabych zim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez C325
      Witam, odkupie instrukcje do maszyn konnych jak i ciągnikowych z lat 1960/1995. Jeśli ktoś ma coś na zbyciu to pisać. 
    • Przez beni226
      Witam, nie wie czy w dobrym dziale ale mam problem z moim 7740, jak jest zatankowany do pełna to nie ma problemu jednak jak paliwo spadnie poniżej połowy to zaczyna sie zapowietrzać. W moim 7740 są 2 zbiorniki 1 z przodu oraz drugi za kołem z tyłu. Miał ktoś może taki problem. Szukam rozwiązania. Podejrzewam ręczną pompke do paliwa ale nie wiem czy ma to z tym zwiazek jaki kolwiek. 
    • Przez gelo707
      Czy zna ktoś nr RAL  malowania ciągników Fiat z okolic 1986r? Maska felgi, skrzynia, silnik.
    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach , jakieś porady ?
    • Przez Lenakejdhndks
      Witam, nie wiem co się dzieje podczas rolowania w Zetorze Forterra 120 wyskakuje mi błąd FNI16 520257 co to może oznaczać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj