Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kasek    7

jo dom wszytkim pytonie ciekowe .Kolega chce chodzici z jedną koleżanka taką a my sie założyli razem z nim że za 3tygodnie da mu hym sie domyślcie co ,co o tym sądzicie :P

MarcoWzu    4

o chłopie to u nas takie zakłady to codziennośc... :( i też niezłe jaja z tego wychodzą :P

dziewczyna sie dowiaduje i można tak po pysku dostac że 3 dni będziesz czerwony<praktyka> :(

kasek    7

hehehe na taki pomysł wpadłem i koledzy też weszli w to i czekamy co z tego będzie :P

MarcoWzu    4

ale teraz to unikam tego bo to bardzo nie fer wobec dziewczyn...weź tak pomyśl jak by z tobą tak robili bo ja to wogóle nie chce o tym myślec....to straszna głupota i nieraz może z tego wyniknąc niezła draka :P

kasek    7

NO WIADOMO ŻE TO JEST JJAKIEŚ PONIŻENIE DLAA TEJ PANIENKI ale alkohol weszedł w gre i cóż niema odwrotu :P

wojoch7340    6

Szkoda tej dziewczyny co ona może zrobić jak się dowie co w z nią robicie.Przemyśl to jak ty byś na jej miejscu co byś zrobił i powiec koledze.

MarcoWzu    4

ja bym radził wycofac sie z zakładu....wiem że tu teraz chodzi ambicje ale można zrezygnowac....

lordhagen    280

A ja koleżanki nie mogę znaleźć na nk... hmm... zmęczenie niedzielne. Jutro próbuję od nowa. :P

MarioS    1

Trzeba się spytać kolegi @Rafal180 o blankę :P

Bo sama jest albo taka skromna albo nieśmiała i nic nie chce powiedzieć o sobie :(

wioleta    1

a ja się kiedyś zakładałam z siostrą, że wyrwe jakiegoś tam chłopaka ,

w określonym czasie (wyrwe, tzn.poderwe,bez podtekstów prosze!)

tak więc dziewczyny nie pozostają wam dłużne :(

choć to niezbyt moralne, ale to było dawno i nie prawda :P

andrzej2110    529

A ja koleżanki nie mogę znaleźć na nk... hmm... zmęczenie niedzielne. Jutro próbuję od nowa. :P

znajdź mnie u czesia a potem u mnie edka :(

kasek    7

powiem tyle w tym zakładzie niema już odwrotu wtajemniczeni wiedzą :( cóż lipa jednym słowem troche :P

MarcoWzu    4

No wioleta u mnie też często koleżanki tak robią i trzeba miec sie na baczności i takie sprawy obczajac... :P chociaż lubie byc "wyrywany" :(

Edek18    0

O matko z córką nie zakładam się i dobrze się z tym czuje ;D chyba,że niewinne zakłady czy coś się stanie czy nie stanie,a wtedy zawsze o czekolade się zakładam <mniam> :P:(:(

kasek    7

Ta a nasz zakład to aż pochłonie 45zł tera niema już odwrotu :P

UrsusCzesio    304

A Patrycja dopiero w piatek i licho :P potem jest styrana. i 3 dni weekendu jej odpadaja bo w niedziele to ma kursy z bratem do roboty. A tka w skzole by była sobota, niedziela a piatek dla nas...

19Damian89    0

Andrzej moze dobrze i radzi tylko pierw trzeba miec ich w znajomych no ale ja Eweline mam na liscie znajomych :P ..

a co w o szkole gadacie ja ja skonczylem w maju i chcialbym sobie jeszcze pochodzic do technikum niz pracowac w szkole jest zabawnie a w robocie zadko..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych