marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Do Aśki jak by ktoś pojechał po piwie to by miał logo HEYAH na twarzy jedynie i to by był koniec.

 

A co do pytania to Jak kto sobie che. Według mnie lepiej jest to wkręcić w rozmowę.

 

Albo przynajmniej próbować. Jak się nie uda to prosto z mostu zapytać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0
Ja tam wole wszystko na trzeźwo :D

Ja też , później nikt Ci nie wmówi , że jesteś ojcem :D :mellow: :lol: Ja bym zrobił badania genetyczne , jakby były pozytywne to wziął bym dziecko i kobietę pod swój dach . :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej wiadomo ze wkrecic lepiej to w rozmowe niz tak od razu nie znasz laski i pierwsze pytanie czy ma chlopaka .. mnie raz sie laska na imprezie pytala czy mam dziewczyne a jak jej powiedzialem ze tak tylko ze nie jest ze mna na tej imprezie to sie usmiechnela i powiedziala zeby zalowala i zaczela sie do mnie przytulac ..

 

no wiesz dlatego trzeba kontrolowac sie z piciem jedno dwa piwa to raczej nic glupiego nie zrobisz i zadnej pierwszej lepszej nie wezmniesz a potem sie mecz cale zycie z ta laska co ledwie znasz ..

 

jak to mozna nazwac zawsze jak spie u mojej laski i jest okazja to ona ma okres?? czy to nie jest Pech czy hamstwo ze strony natury ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
czy hamstwo ze strony natury ??

 

raczej ze strony dziewczyny :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Że tak się wtrące :mellow: Jaj się pytają CIebie Zetor czy pijemy to powinny na to mieć,a nie liczyć tylko na Ciebie...jak bym już miała ochote wielka to bym wtedy zapytala i jak bym miala kase,a nie,że liczyć na kolegów :lol: no chyba,że to oni proponuja czy coś,ale to też tak głupio wykorzystywac :D

Napewno nie ze strony dziewczyny....jak nie które zdychają tak jak ja wczoraj i dziś to raczej im jeszcze współczuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wlasnie Edzia masz racje .. a ty chcesz sie przytulic a tu d*pa ja boli ze nie ma ochoty na nic .. wiem bo ostatnio tak sie zwijala z bolu ze mnie z lozka wywalila :mellow: .. no ale rozumialem to wiec nie bylo tak zle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

U mnie kumpelka w klasie tez jak miała okres i ktos ja w pierś uderzył to sie wydarła " co ty robisz ja mam ciote to boli" !!

To było na fizyce :mellow: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
to powinny na to mieć

 

one tego nie rozumieją... :mellow:

 

im alkoholu nie sprzedadzą więc jestem podwójnie wykorzystany.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

moze sie milo odwdzieczyly ci chodziasz .. ty im kupiles piwo a one ci dotrzymaly towarzystwa i myslalt ze jestescie kwita ..

 

a co do piersi i okresu to nie wiem czy jedno ma cos wspolnego z drugim .. ale co za inteligen bije laske po piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ale to nie pierwszy raz tak zresztą jak idziemy razem to co mam im dziękować za dotrzymanie towarzystwa... ehh jakby coś lepszego wymyśliły to ujdzie a tak to ja se moge w domu piwo wypić i nie potrzeba nikogo :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to pij sam a znimi tylko spaceruj .. a jak cos wspomna o piwie zebys im kupil to sie spytaj czy maja kase bo jestes teraz splukany i nie masz nic .. to wiesz albo im powiedz delikatnie jakos ze nie chcesz juz im sponsorowac caly czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No tak ma coś wspólnego,bo nie które w czasie okresu bardzo bolą piersi :mellow: a to na szczęście nie gryze nikogo w czasie i raczej jestem spokojna,a czasem się zdarzy,że bardzo agresywna,a to się wtedy nie odzywam wogóle,zeby się nie dostało nikomu :lol:

O właśnie wypij se w domku,a im powiedz,że jak chcą to im kupisz tylko problem,bo jesteś splukany :D :D a niech się zdziwią chociaż raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
No tak ma coś wspólnego,bo nie które w czasie okresu bardzo bolą piersi :mellow: a to na szczęście nie gryze nikogo w czasie i raczej jestem spokojna,a czasem się zdarzy,że bardzo agresywna,a to się wtedy nie odzywam wogóle,zeby się nie dostało nikomu :D

 

Oj bolą, bolą :lol: Mnie nawet tydzień przed już zaczynają...

Ja jak mam okres to za dobrze się nie czuje chce sie mi płakac i w doła wpadam... Wtedy pisze dużo sms i mi troszkę przechodzi :D Mnie brzuch w pierwszy dzień strasznie boli, ale przesrane mam bo mi trwa od 7-9 dni okres, a koleżance tylko 2dni. To nie sprawiedliwe :) Nie wiem jak tobie @Edek18, ale wiesz jak to jest :D


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ja tam sie nie znam no ale chyba 2dni to za malo co? moja ma 4-6 ale przewaznie 5 .. aha no moze i was bola piersi przed i w trakcie nie wiem .. najgorsze sa pierwsze 2dni bynajmniej u niej .. no ale ja wam wspolczuje dziewczyny no ale wiecie jak chcecie mic spokoj to na 9 miesiecy mozecie sobie odetknac .. chociasz nie ktorzy maja przez peirwsze 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja tam wole juz mieć ten okres :mellow: A te 9 miechów to mnie nie zbawi tylko kolejny problem przyniesie: poród :lol:


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no w sumie moze i boli ten porod no ale czy nie jest warto sie troche po meczyc dla takeigo malego brzdaca i slodkiego skarba? a wy tylko o sobie myslicie a ze bedziecie mieli slodkiego bobaska to nic :mellow: haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Boli mnie pierwsze 3 dni,a mam okolo 5 dni....dla tego okresu się poświęcać i już mieć brzdąca to wole jeszcze pocierpiec :mellow: i muszę hehe,bo nie ma z kim :lol:

Heh jak już będzie to wiadome,że się poświęcimy i urodzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no Edzia jak chcesz to ci wysle poczta .. nie no a powaznie to wiesz napewno masz tam kilku chetnych co by z przyjemnoscia mieli z toba dzidzie ..

 

no ale dziewczyny zmienimy juz ten temat tego okresu bo az chlopacy zamilkli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no albo jestes za wybredna :mellow: ..

 

@martina widze nowe zdjatko .. ładnie ładnie :lol:

 

no no albo jestes za wybredna :D ..

 

@martina widze nowe zdjatko .. ładnie ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Nie dzięki :mellow:

Sama tego słodkiego brzdąca wychowywać nie będę. U mnie tatuś by się znalazł ale do zrobienia nie wychowywania..:lol:


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Eeee wybredna wogóle..jak się nie uganiają to nie będę ja na siłę szukac :mellow: tiaaa tak słodko w kucykach martina :lol: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nei no jak juz to takiego do zrobienia i wychowania a nie tylko do zorbienia .. bo tak to bez sensu .. jeszcze moze zrobi brzdaca dwom innym laska haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj