marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

hehe jak ktoś umi chodzić w takowych to jasne,że dobry pomysł :D a mężczyzna się zabierze za ściągnie ich :D no chyba,że lubi kiedy kobieta robi mu tymi obcasami krzywde :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

W samej bieliźnie rzadko przed grzeszeniem lub po jest w jedwabnym szlafroku :) Mało kiedy w bieliźnie samej. A na pewno nie jak jest u mnie czy u moich dziadków, bo się boi, że ktoś wpadnie do pokoju... :) Już raz tak mieliśmy byliśmy akurat po grzeszeniu i kuzynka 10 lat wpadła nagle do pokoju, bo przyjechała z wujkiem do dziadków, to potem przy rodzinnym obiedzie, przy stole ok 20 osób, nagle zrobiła się cisza i ona wyjechała prosto z mostu przy stole przy obiedzie "Aaa Paweł i Asia byli w pokoju w samych majtkach i to z uśmiechem na twarzy" ... A godz wcześniej na pytanie odnośnie seksu odpowiedziałem "eh...:)" ---- Masakra :DxD

 

hehehe nie moge :lol: chcialbym zobaczyc wtedy wasze miny.. no coż macie przygoda ktroa mozna wspominac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

hehe jak ktoś umi chodzić w takowych to jasne,że dobry pomysł :D a mężczyzna się zabierze za ściągnie ich :D no chyba,że lubi kiedy kobieta robi mu tymi obcasami krzywde :lol: :lol: :lol:

KRZYWDE? to by musiała być to wyjątkowa niezdara. :lol: Rozumie ściągać inne części garderoby ale buty w połączeniu z fajnymi pończoszkami to całkiem ciekawy dodadek którego akurat pozbywać się nie trzeba. B)

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

Dobra mamdo was pytanie: Czy akceptujecie geje i lesbijki ???

Ja: geje ---- lesbijki +++++ :D

Edytowano przez ArekNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Dobra mamdo was pytanie: Czy akceptujecie geje i lesbijki ???

Ja: geje ---- lesbijki +++++ :D

geje żygać mi się chce lesbijki może i fajnie popatrzec ale to nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A mnei to lata i powiewa. Byle za dużo na moich oczach nie robili i jest ok a co robią wdomu czy tam gdziem nie nie ma. Lata mi to. Każdy ma prawo do szczęścia


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja nie toleruje "klejów i linijek " - fuj ...

Ale nie jestem też homofobem , tak jak Czesio pisze każdy ma prawo do szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ale chociaż Lesss jakoś mi tak nie przeszkadzają gorzej gejki Ale mi to lotto :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

hehehe nie moge :lol: chcialbym zobaczyc wtedy wasze miny.. no coż macie przygoda ktroa mozna wspominac ;)

 

Nasze to jeszcze nic. Jak dziadek z babcią to usłyszeli od ich ukochanej wnuczki i zajarzyli po czasie jak reszta wujostwo skojarzyła to od razu po mini dziewczyny, że to prawda to ja miałem dość. Babcia powiedziała "Bój się Boga, dzieci kochane, a kaj ślub?" pokiwała głową, ale potem jej przeszło... Klapa na całego, gdyby to nie, że po dziewczynie od razu poznali jak jej się głupio zrobi i głową o mój rękaw się przytuliła.... :) Potem wujek tylko dodał do nas "a kto bym myjśloł, żejście jeszcze w łózku nie wyluąduwali?" No i teraz dziadkowie tylko czekają na zaproszenie na ślub :/

 

I teraz jak tylko Moja jest ze mną u dziadków i jak wychodzimy z pokoju to zaraz wujostwo i ciotko "ooo skończyli i zeszli na dół" :) A ona zaraz głową kiwa na nie i się tłumaczy hehe

 

 

Edutuję swój post, bo mam dla Was panowie 100% podejście, txt na zainteresowanie dziewczyny, pieknej :) Byłem na dysku w sobotę, bo musiałem za kierowce robić i chciało mi się strasznie pić, kupiłem cole ( 8 zł po... ich 500ml :/ ) więc siedze przy barze i pije bo z lodem aż zeby zapiekły xD i laska zamawia martini dry, patrzę na nią i sie usmiecha do mnie (nic prowokującego do rozmowy czy podrywu, poprostu, bo miałem uśmiech na twarzy ) i tak z ciekawości sam od sb, "takiej dziewczyny szukalem całe życie" powiedziałem to i już myślałem, ze wyśmieje mnie, ale powiedziała "hehe dobre :)" , wzięła mi rękę 1 potem drugą i powiedziała "zabawne, ale nie będę tą drugą :) pa" , zapomniałem, że mam pierścionek od laski na palcu, ale teskt działa! :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioleta    1

heheheheh!!!

Na 100% mówisz?

Może jestem już stara ale taki tani tekst to by na mnie wręcz odwrotnie podziałał.Ale spoko próbujcie.

Sory ale niemogłam sie powstrzymać od komentaża. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

@Wioletka, sory że zwróce Ci uwagę, ale komentaRZ, nie komentaż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Czy ja wiem czy taki tani tekst? tani to był twoj "komentaż" do tego tekstu :).

 

 

A tak do tematu to napisze wam jeszcze pare fajnych tekstow na "podryw", bajery. :D

 

Ch-chłopak

D-dziewczyna

 

Ch: Nie bolą Cie nogi?

D: Nie

Ch: A to dziwne bo cały dzien mi po głowie chodzisz :D

2.

Ch- Twoj tata nie jest czasem cukiernikiem?

D- a co gruba jestem?

Ch- Nie, taka słodka :D

3.

Wygodnie Ci sie siedzi w moich myślach?

:D

no jest tam jeszcze pare ale to kiedy indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioleta    1

@Karolek(jak już jesteśmy przy zdrobnieniach) najmocniej przepraszam za tak rażący błąd,przyznaje ,zdarza mi się czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Nie wiem no ja to się sam zdziwiłem, jak nie odeszła od razu czy nie wyśmiała mnie tylko wzięła ręce i patrzyła na nie aż nie wiedziałem o co chodzi, w sumie nie wiem co by się stało dalej gdybym nie miał GPSa na palcu... :) Ona była naprawdę niezła, niebieskie oczy blond włosy, biust 2 lub 3, nogi i tyłek boski tylko trochę za chuda :) Ale przy Mojej się mogła schować xD

 

wioleta - nie wiem ile masz lat, ze jesteś stara na taki "tani" tekst :) Mi tylko odpowiedziała, że to, że mam słodką buźke nie znaczy, że będzie tą drugą na boku... :/ Niech ktoś tego txt spróbuje i powie czy działa czy nie, bo ja byłem od razu na przegrane pozycji z simeringiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

limusine - raz ściagnąłem i nie byłem na imprezie, jak Moja zobaczyła, że nie mam simeringa na palcu to była zła, że ją zdradzam... :/ A spróbuj wytlumaczyć to, że lutowałeś przewody w aucie do radia i że ściągnąłeś żeby cyna nie łapła się na niego to cie wyśmieje, że mógłbym wymyślić jakiś lepszy tekst niż taką bujdę :/

Zreszta nie ściągnąłem, bo nie liczyłem na nic :) Kumpli zawiozłem i miałem po kuzynke jechać żeby do dziadków zawieść na weekend, więc tylko tak sobie cole zamówiłem i jak laske zobaczyłem, że się uśmiecha, potem jej wygląd to czemu nie :) Z góry założyłem, że nic z tego nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

@Wioletka, :P Nie ma za co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

karol takich błędów kobietom nie wytykaj lepiej, bo nie bedziesz miał udanych łowów hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ba perfekcjonista... a na błędy trzeba zwracać uwagę każdemu, dla jego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Widzę że niektórzy ćwiczą bajer. Będą się miały z czego dziewczyny śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Właśnie nauczyć się gotowych tekstów każdy potrafi a co jak dziewczyna się wyłamie ze scenariusza i odpowie co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj