Polecane posty

agot23    0

cena nie spadła poniżej 1,05 w najgorszym czasie 

 

nie narzekam, wiadomo są lepsze i gorsze miesiące ale kredyty są więc doić trzeba :)

Przez 4 lata współpracy nie jestem zrażona OSM Włoszczową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi proponują 1,56brutto vatowiec przy ilości podobnej ponad 20tyś czyli na początek dają chyba ze słabą parametry masz

Oni woza do mlekovity więc po co się z nimi zadawać w razie kryzysu będą płacić znacznie mniej niż np.mlekovita albo wogole wstrzymają odbiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Oni mają straszne ciśnienie na dostawców z Łowicza. Za wszelką cenę chcą Was podkupic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13

Spomlek kazeina 2.64
Tłuszcz 4.4
Białko 3.51
Cena 1.68
Ilość14tys
Jest dobrze a jak u was??

Edytowano przez Skubis69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@Skubis69, nie mam rozliczenia jeszcze ;) ale też wyjdzie około 1.68 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13

Kolego a ile macie potracen na udziały?? U nas na fundusz 7gr.
Wypłaty super ale uważam że to już szczyt tego co powinniśmy dostawać bo już zaczyna kolegom na łeb walić i żeby znowu paru sie nie zachlystnelo...
1.60 godzina cena ale niektóre mleczarnia jak zwykle wpisują bez sensu ceny, tak już jest jak rada rządzi...
quname="Farmer6820" post="2156730" timestamp="1504863802"]

SM RYKI
30000L tł4.28 bi. 3.46
1.79 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Jeśli ktoś z Łowicza może zmienić mleczarnie na Sierpc, to niech z tego skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7242

No i niech ktoś mi znowu powie, ze duży może więcej jak to nasz grzesiu wieszczył o mlekpolu.
Śmiech na sali +5gr za sierpień taki moloch.
To Piątnica teraz ok 1.9 zł będzie przy ponad 30tys?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

To przenieś się do Piątnicy jaki problem. Co Ty myślisz że prezes tą kasę sobie do kieszeni bierze. On jest prezesem i jest rozliczany ze swoich decyzji przez radę nadzorczą. Patrz na to długookresową a nie że liczy się tu i teraz. Zauważ jak Mlekpol w kryzysie trzymał sztucznie cenę tylko po to aby nie zostawiać na lodzie swoich dostawców. Nie w hossie lecz w kryzysie widać wartość mleczarni!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7242

A w mlekpolu nie mieliście w sierpniu szału somatyki? U mnie do 450tys, raz 650 nawet, we wsi po kolei u kazddgo to samo nawet ponad 800tys, chyba nie przypadek


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13

@Skubis69 na udziały mamy potrącane 10 gr. Niestety to rynek wyznacza cene a nie rada ;) to zle ze rozwija sie i zakład i gospodarstwa ? Wszystko powinno isc razem w parze :) a to ze ryki nie rozdaja nowych samochodów rolnikom to trudno ;) wystarczy miec wędke a rybę się powoli złowi ;)paniętaj ze konkurencja tez jest pomiedzy mleczarniami i jesli sasiednia dobrze płaci druga nie chce byc gorsza;)

.

Kolego ja absolutnie nie mam nic przeciwko żeby nam płacili po 2zl ale nie chciał bym żeby rozbudzili nam apetytu i... a chyba sam pamiętasz jak mielismy cene dwa lata temu. A tak jak koledzy piszą mądrze wydawać jak jest hossa żeby też zostało jak przyjdzie kryzys a nie znowu spadnie do złotówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piątnicy nie potrzebni są nowi dostawcy. Przerzut wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak Mlekpol teraz płaci? Chyba nikt nic jeszcze nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Spomlek
kaz.2,72
bi. 3.51
tl. 4.09
cena brutto 1,69 dla vatowca
- 7 gr fundusz
Ilość powyżej 40 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Zosia myślę, że u nas byś więcej miała.  ;)  I doszły mnie słuchy "pocztą pantoflową" że Sierpc ma dać wyrównanie do tyłu po 2 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj