Polecane posty

loik92    37

Dostanę fakturę to napisze bo w tym miesiącu trochę lepsze parametry będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

W Spomleku premia utrzymana

Fajnie, parametry mi się poprawiły to będzie deko lepiej niż w tamtym miesiącu  :)

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Pewnie blisko 1,6 brutto.

Mi wyjdzie coś koło tego, ale spadły mi i litry i parametry. Mam teraz niższy próg ilościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

SPOMLEK

kaz. 2,72 

tł. 4,09 

ilość 43 tys

cena 1,58 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Mlekovicie cena się jakoś utrzymała. 1,32 zł netto, tł3,85 i bi3,15 za 10 tyś L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6788

W Mlekovicie cena się jakoś utrzymała. 1,32 zł netto, tł3,85 i bi3,15 za 10 tyś L.

przecież miała być podwyżka około 8 gr? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Podwyżka 8 gr to za sierpień, a teraz cenę kolega podał za lipiec, za lipiec nie miało być żadnej podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie. Pisałem, że jakoś się utrzymała, bo parametry spadły, ale z tych 4 groszy nadal jest tylko 2 grosze. Zobaczymy ile w sierpniu zostanie z tych niecałych 8 groszy.
Tzn za sierpień we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

OSM Ostrów Wlkp +5gr/l. Wyjdzie 1,37zł brutto w przedziale 10-17 tyś l.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

osm

CHORZELE 20 000 TYŚ tłuszcz 4.67 białko 3,44 cena za lipiec 1,51 ryczałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, tylko cena to nie wszystko

No jasne że nie wszystko. Na mój smak mają lepsze masło. Zresztą ja tam i tak kupuje na słowacki duńskiego lurpaka. Moim skromnym zdaniem nie ma lepszego masła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65


osm
CHORZELE 20 000 TYŚ tłuszcz 4.67 białko 3,44 cena za lipiec 1,51 ryczałt[/quotep]
Zapytam z ciekawości, jakie żywienie stosujesz, pastwisko czy obora? Jak ja białko 3.20 nie moge przebić, a tluszcz 3.8 a żywieniowiec rozklada ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ciągle za mleko wam podnoszą - fajna sprawa ale masło już mi się bardziej na Słowacji opłaca kupować niż w Polsce. 

 

Tak tylko jak mleko było prawie po 2 zł to masło było dużo tańsze. Jakoś masło drożeje zdecydowanie szybciej niż mleko u chłopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

To jakaś spekulacja. Bo przecież uwolniono rezerwy masła w blokach. Czyli masło powinno taniec. Dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj