Skocz do zawartości
cyborg15

Jakie macie Deutz Fahr

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

SDF: SAME, Deutz-Fahr i Lamborghini

galeria
Deutz
Peron    18

Witam, mam taki problem: w moim m600 przy uruchamianiu pojawił się komunikat: silnik, parametry e2p, urządzenie uszkodzone. Co może być przyczyną, jak to naprawić?

Kamilek1    17

witam posiada kto agrostara 6,61? jakie opinie? pytanie glownie do wlascicieli? ma ktos moze od niego intrukcje obslugi?

Piteriiv    8

jakie sa opinie o deutz fahr 5090.4 g sprzęgło suche, rewers mechaniczny. mile widziane opinie użytkowników tego modelu lub pokrewnych

Wiadomość z agroFakt.pl

mocher    8

Witam
To i ja się pochwalę swoim nowym nabytkiem jest nim DF agrotron 85 z 1999 r

post-29166-0-33540000-1504468076_thumb.jpg

wasil1995    1

-dx 110

-ogólnie jak na swoje lata robi robotę

- 25 tys. w 2015

- orbitrol wysiadł, problemy ze skrzynią biegów, skończyło się sprzęgło

- ciągnik głowny

- rozrzutnik igamet 6t , pług kverneland 4X14 cali (za mały ) , agregat bomet 3.6 , prasa DF gp 2.30, brony 8 polowe, kosiarka talex 250 dl, no i sluży do transportu

- ilość mtg niemożliwa do ustalenia

-1979

Edytowano przez wasil1995

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez Krystiano789
      Witam! 5 lat temu wszedłem w posiadanie nowego deutz fahr'a agrofarma 100. Jest to mechaniczna wersja bez żadnego komputera i innych bajerów. Jego moc to 96 km lecz przy zrywaczu przydałoby się pare koni więcej. Ostatnio u znajomego był pewien pan który rozblokował mu Same'a Iron 115 co podobno dało mu to ponad 10km więcej. Czy przy moim Deutz'u idzie taki tunng zrobić jeżeli mam wersje mechaniczną ??
    • Przez misiekbz2
      Witam. Interesuje mnie ten ciągnik ewentualnie 5070D. Czy ktoś miał z nim doczynienia? Jakieś opinie? 
    • Przez PiotrM1234
      Witam wszystkich.
      Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Witam, w same silver 100.6 od pewnego czasu przestal dzialac licznik obrotów, co może byc przyczyną? Druga sprawa to nie liczy mth, tylko, ze to jest juz od dluzszego czasu i nie przeszkadzalo mi bardzo, ale jak juz pytam o obroty to zapytam i o to jakby ktos wiedzial gdzie szukac przyczyny to bylbym wdzieczny.