Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam takie pytanie morze mi ktoś wytłumaczyć jak dokładnie zamontować licznik rowerowy do ursusa 902 bardziej mi chodzi gdzie go zamontować żeby był dobry pomiar czy na kole przednik albo tylnym ?? a jak ustawić licznik do danego koła ?? może ktoś z was posiada jakieś fotki to bym lepiej wiedział co i jak zrobić czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam 

Opublikowano

A nie prościej jest użyć GPS-a. Teraz chyba każdy ma telefon z taką funkcją albo jakaś nawigacja samochodowa, stawiasz go na uchwycie i masz prędkość z dokładnością po przecinku w zależności od aplikacji. Ja tak jeżdżę z opryskiwaczem i dawka wychodzi dokładnie jak w tabeli rozpylaczy.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Zwykły kontaktron za 20 groszy...

Opublikowano (edytowane)

Sorry, ze odkopuje ale tez planuje zalozyc taki licznik w 330, tylko jak dam 2 magnesy to w liczniku podac polowe obwodu kola? Bo z tego co rozumiem jezeli podam obwod kola i dam 2 magnesy to bedzie pokazywac predkosc razy 2?

Edytowane przez kamil800

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v