gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

johny    2

raczej nie bo z rotorem ma ciężej ciąknik niz bez i te 80 KM to trochę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

przecież bedziesz miał jeszcze 11441 to może da rade... chociaż ktoś w galerii pisał ze z 255 zetor 11441 ma ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

a jeszcze jedno pytanko: np kupilbym ta prese z rotorem class rolland 250 i czy idzie odkrecic rotor zeby chodzil z tym 80 konnym zetorem a zas jak kupie 11441 to spowrotem zalozyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Według mnie nie bardzo, ale coś sie tak przy tym rotorze uparł, ile sianokiszonki robisz? :D

 

Bez rotora jest według Ciebie zła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

czyli 80 koni powinno starczyc jak bez rotoru?? z tym rotorem tak sie presa nie zatyka, bo ta moja sipma to szok;./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no rotor to musi się kręcic...ale zawsze można noże wyciągnąć


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
czyli 80 koni powinno starczyc jak bez rotoru?? z tym rotorem tak sie presa nie zatyka, bo ta moja sipma to szok;./

 

Nie koniecznie się zatyka, może to zależy od modelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luks    0

Rotor podaje material i musi byc włączony bo inaczej bedzie sie zatykać, czy ta presa posiada MPS a , to 80 KM jest troche mało. Kumpel posiada Claasa 250 z roto i mps i ma do niej MF 120 KM i to jest tak ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

juz na 80% wybor padl, a presa bedzie chodzila od nastepnego sezonu z zetorem 11441 tylko czekam na prow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Ladna :D ale nie ma kółek u podbieracza...może schował


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos ile kosztuje prasa Vicon'a i jak sie sprawuje

ostatnio miałem ich cennik więc kosztuje 58 tyś i to jest goła prasa a do niej opcja kosztuje w granicach 8 tyś zł netto


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5

Krone Vario Pack 1500 MC. W tym roku będę miał nią balotowane na siatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefu    0
Moim zdaniem John Deere to najlepsza prasa.

 

Mam zamiar zakupić prasę FIATAGRI 5850 - zwijająca zmiennokomorowa. Prosze o jakieś informacje na temat tej prasy(zalety i wady).

Będę wdzięczny za każdą informację o prasach zmiennokomorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Te df to są strasznie podobnie do vicona, choć nie do wszystkich wystarczy popatrzeć

http://www.deutz-fahr.de/deutsch/futtererntetechnik/

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=19637

 

Sorry robertbara, że wykorzystałem twoje zdjęcie :P

 

Nie ma sprawy Kolego :P Po prostu grupa Kvernelanda je produkuje dla Deutz-Fahra :P

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=22434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol86    0

witam w zadnym wypadku nie kupujcie prasy mascar to chyba najgorszy zzłom, spalila mi sie w zeszlym tygodniu a wczoraj spalila sie dla goscia z sasiedniej wsi , mam jeszcze jednego znajomego ktory taka posiada i tez mu sie grzeje i polewa woda co kilka bel jak wiecie cos na temat tych pras to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Twój mascar jest na łańcuchy???

 

 

znajomy miał Rollanda 44 na sznurek pracuje z JD5720 ale juz drugi rok nie może w słomie ujechać-bela się zatrzymuje.kupił teraz Rollanda 46 RC ciekawe czy Jasiek uciągnie ją w sianokoszonce....


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj