Polecane posty

host05    1
Tylko ze synchronizator pomaga we wrzuceniu biegu ale nie przenosi napędu czyli miałbyś problem ze wrzuceniem grupy kiedy ciągnik sie toczy (czego i tak nie wolno nigdy robić)

 

Czyli jeżeli ciągnik się toczy to nie powiniwnem zmieniać grup biegów z A na B??

Jeżeli ciągnik jest pod obciążeniem i jadę na grupie A to muszę przełączyć na na B podczas gdy się toczy bo z grupy B nie ruszę pod obciążeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiv    0

Koledzy nie chce zakladac nowego tematu wiec pisze w tym. A mianowicie podczas jazdy mf 3060 kierowca z gorki wrzucil luz tylko ze tym lewarkiem gdzie jest A/B i dzwignia samoczynnie przesunela sie na A i przelaczyla grupe teraz nie mozna wrzucic grupy B bo slychac zgrzyt a po przezuceniu z B do przodu na A do tyl tez slychac zgrzyt. Co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Nie widziałem jeszcze czegos takiego zeby synchronizator sie rozpadł bo tam w sumie nie ma co się rozpaść. Tylko ze synchronizator pomaga we wrzuceniu biegu ale nie przenosi napędu czyli miałbyś problem ze wrzuceniem grupy kiedy ciągnik sie toczy (czego i tak nie wolno nigdy robić) ale jakbys wrzucił ja na postoju to ciągnik powinien jechać, a tak nie jest czyli jest problem z trybem głównym, który właśnie ci spadł. Nie ty pierwszy masz taki przypadek. Jak ktos często zmienia grupy biegów kiedy ciagnik się toczy to tak sie dzieje, te objawy sa dośc charakterystyczne.

jak prawidłowo wyregulowaćgrupy biegow?????


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj