Już dawno mówiłem, że oni są gorsi od ruskich.
@Tomasz0611, chciałeś okradać złodziei?😆 Po pierwsze według mnie żadnej odbudowy nie będzie, a nawet jeśli jakakolwiek będzie na terenie „wojennym”, to europa tam nie będzie miała wstępu, bo ruscy się będą tym zajmować, a na zachodzie ua trwa w najlepsze budowa hoteli i kurortów, pewnie własnie z tej pomocy jaką dostali.
To było od początku wiadomo, że polska będzie tylko wykorzystana i tyle, pisałem o tym już bardzo dawno, nie sądziłem, że ktoś jeszcze wierzy w jakąkolwiek szanse na odzyskanie choćby złotówki…