RyM59

Members
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O RyM59

  • Ranga
    Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

147 wyświetleń profilu
  1. Napawanie polega na regenaracji grzebienia cepów przez nałożenie warstwy trudno ścieralnej wykorzystując elektrody o podwyższonej odporności na ścieranie .Trzeba to robić cierpliwie chodzi by nie przegrzać następnie szlifowanie rowków i cepy jak nowe. Ja mam cepy spawane dlatego zdecydowałem się na taką operację i obeszło się bez demontażu wału , oprócz roboty cały koszt 200 zł.
  2. Wał młocarni zregenerowany teraz walczę ze zbiornikiem zboża korozja okropna do tego stopnia że sprężyna podtrzymująca rurę wysypu ziarna ugięła boki zbiornika ale idzie ku dobremu.
  3. Demontaż wału to poważna operacja i chciałbym tego uniknąć i dlatego spróbuję naprawić z pewnością będzie to czasochłonne są elektrody do napawania o ścieralności przewyższającej rodzimy materiał, po robocie pokażę jak wyszło a jeśli chodzi o firmy z częściami dziś dodzwonić się jest niemożliwe.
  4. Witam. Przyłączę się do forum, zakupiłem D 3000 w ubiegłym roku doświadczenia zero kupowałem zdając się na uczciwość sprzedającego drugi sezon i super tylko łożysko na ślimaku i pasek na kłosowym. Ale dziury w zbiorniku zboża zakleili taśmą pomalowali, sieczkarnia bez listwy z nożami stałymi. Może ktoś wie gdzie można kupić taką reparaturke do zbiornika listwę noży stałych jeszcze zużyte cepy spawane czy można naprawić przez napawanie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj