Skocz do zawartości

rado_sr

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rado_sr

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Ja w umowie przyznania pomocy znalazłem: &5 2. 16) Beneficjent zobowiązuje się do  "powiadomienia Agencji i dostarczenia nowej oferty celem oceny racjonalności kosztów, jeżeli w trakcie realizacji operacji ulegnie zmianie jedynie oferent, którego oferta została wybrana na etapie ubiegania się o przyznanie pomoc:.
 2. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Wie może ktoś czy po podpisaniu umowy można kupić maszynę od  innego sprzedawcy niż jest w postępowaniu ofertowym i tabeli we wniosku. Maszyna jest identyczna a cena była by taka sama lub o stówkę zł niższa. Czy taka zmiana wiąże się z  aneksowaniem umowy, wyjaśnieniami, nowym postępwaniem ofertowym i innymi uciążliwymi pierdołami czy po prostu można kupić i nie informować Agrncji o tym?
 3. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  61XX miejsce mazowieckie dostałem właśnie wniosek do poprawek ARIMR Płock.   Miał ktoś z kolegów do czynienia z Planem sprzedaży lub umową przedwstępną na zbycie całości produkcji wytwarzanej w gospodarstwie?.   Agencja chce abym to dostarczył a nie wiem o co z tym chodzi. Doczytałem w instrukcji że trzeba to dostarczyć gdy we wniosku jest przyjęty wzrost produkcji.   Z góry dzięki za odp....  
×