Polecane posty

Tadimirr    0

Witajcie, byłem dzis na arenie agro w Ostródzie, widziałem tam ciekawą nowość jaką wprowadził Zasław, z tego co wiem mają zamiar zmodernizować wszystkie przyczepy na wzór tej którą pokazali, mam juz jedną przyczepę ich produkcji i spisuje się dobrze. W nowej którą dziś pokazali jest dużo nowych rozwiązań, np plandeka rozwijana z ziemi przy uzyciu linki w 4 sekundy(naprawde, sprawdzaliśmy), w przedniej ścianie skrzyni jest okno rewizyjne, zmienili tez konstrukcję zamków ryglowania, przyczepa ma podłogę z jednego arkusza blachy podobno grubości aż 5mm i zrobiona jest w wersji bezuszczelkowej, zmienili też mechanizm zsypu tylnego i dołożyli maskownice żeby woda nie zaciekała do wnętrza przez otwór zsypowy, szkoda że zmiany wprowadzili teraz bo kupiłem przyczepę 3 lata temu, może uda się ją wymienić na nową ;)  wrzucam zdjęcie tej przyczepy co o niej sądzicie?post-54166-0-16244300-1455389138_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Ciekawe rozwiązanie z tą plandeką. Ja mam 2 wieltony 10t i wszystko ok. A jak tam kolego warto na te targi się wybrać bo mam 200km i nie wiem czy cisnąć jutro. Dużo wystawców? Jakieś agregaty, talerzówki? Amazone jest np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnolosow    13

według mnie to opłaca się tam jechać. Zobaczyć co i jak. Widziałem tego zasława i te ulepszenia mi się spodobały tyłka to cena 50000 tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

tylko szkoda że taki mało było przyczep 8-10ton :(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

mi się podobało to co stało za nią ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Odpuściłem wyjazd do Areny. Tak w zasadzie mało sprzętu. Proponuję dla rolników z północnej Polski wybrać się do Minikowa. Byłem w ubiegłym roku i żeby obejść wszystko to tak prawie cały dzień trzeba poświęcić. Dla mnie extra targi i kilkanaście razy więcej sprzętu niż w Ostródzie. Do tego kilkadziesiąt poletek z odmianami zbóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcoWzu
      przymierzam się do zakupu przyczepy 12 ton i mam duży problem co wybrać. Chodzi o to że te przyczepy mają różne wymiary skrzyni ładunkowej a ja nie chciał bym dzielonych burt na środku po przez słupek. Zasław robi 12 ton o długości 4,50 i 5,20 ale ta druga ma słupek i jeśli bym chciał wozić obornik to będzie on przeszkadzał, lecz jeśli chodzi o bele na 5,20 wchodzą 4 bele.
      Doradźcie mi co mam wybrać bo Joskin robi 12 ton ze skrzynia 5,50 bez słupka czyli dobra do bel obornika no i więcej na nią wejdzie.
      A jesli chodzi o firmy to z których mam wybrać: Joskin, Zasław, Wielton, Metaltech, może jakaś inna firma???
      Wiem że zamotałem ale pomóżcie mi.
      Z góry dzięki.
    • Przez Katya
      Witam na forum Mam nadzieję, że będę tu częstym gościem. Chciałabym zaprosić wszystkich do Ostródy na targi pod szyldem Zielona Arena.
       
      W dniach 21-23.06. odbędą się Targi Rolne.
      To impreza branżowa skierowana do:
      - producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych
      - producentów i dystrybutorów nawozów sztucznych
      - dostawców kwalifikowanego ziarna siewnego
      - dystrybutorów drzew i krzewów ozdobnych i owocowych
      - producentów żywności i żywności ekologicznej.
       
      Natomiast w dniach 4-6.10 zapraszamy na Targi Drobiu.
      Targi Drobiu to wydarzenie skierowane do:
      - hodowców kurcząt, indyków, kaczek, gęsi i piskląt jednodniowych
      - producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń do kurników
      - producentów i dystrybutorów pasz
      - producentów żywności i żywności ekologicznej,
      - producentów i dystrybutorów urządzeń energii odnawialnej
      - dystrybutorów drzew i krzewów ozdobnych i kwiatów
      - przedstawicieli agroturystyki
       
      Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://zielonaarena.pl oraz na naszego Facebooka: http://www.facebook.com/ZielonaArena
    • Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.
       
       
      Kto się wybiera?
    • Gość
      Przez Gość
      EUROPEJSKI DZIEŃ MŁODEGO ROLNIKA NA PREMIERACH
       
      Inwestycja w młode pokolenie innowacyjnych i postępowych rolników to najcenniejsze przedsięwzięcie, którego owoce z całą pewnością poznać będzie można już niebawem.
      Wspólna idea edukacji, ale też poszerzanie horyzontów myślowych sprawia, że przyszłość branży rysuje się w bardzo jasnych barwach. Swój udział w integracji środowiska przedsiębiorczych młodych ludzi mają również Międzynarodowe Targi Poznańskie, które podczas Targów POLAGRA-PREMIERY 2014 będą gospodarzem IV Edycji Europejskiego Dnia Rolnika. Organizatorami wydarzenia są Związek Młodzieży Wiejskiej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a uczestnikami setki młodych rolników z wielu organizacji i stowarzyszeń zrzeszonych w Europejskiej Radzie Młodych Rolników. Spotkanie to niepowtarzalna okazja do wymiana doświadczeń, ale również burzliwych dyskusji dotyczących najistotniejszych problemów związanych z działalnością rolniczą. Seminaria, analizy, szkolenia i warsztaty – to wszystko czeka uczestników Europejskiego Dnia Młodego Rolnika.
      31 stycznia 2014 – drugi dzień Polagry-Premiery. Zapraszamy!
       
      http://www.polagra-premiery.pl/pl/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj