ukaszWojdak

Nowy dealer McCormick Pomorskie

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Klos49
      Witam serdecznie,
       
      Po raz XIX organizowane są Żuławskie Targi Rolne jak również po raz XIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Starym Polu k/Malborka w dniach 16 - 17 czerwca 2012r.
       
      Plakat wystawy:
       

       
      Plan targów:
      http://www.podr.pl/images/pliki/szkolenia/TARGI/Stare_Pole/plan_targow_zulawskie.pdf
       
      Zatem gorąco zachęcam użytkowników AgroFoto z Powiśla, Żuław Wiślanych, Warmii i nie tylko do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
       
      Mając na uwadze fakt mojej nieobecności na zeszłorocznych targach, w tym roku postanowiłem tak sobie zaplanować czas, aby na 100% w nich uczestniczyć.
       
      Jestem chętny do zorganizowania spotkania AF.
       
      Pozdrawiam
      Krzysiek vel Kłos49
    • Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj