Bartum

Porównanie Ursus C330 i C330M

Polecane posty

Bartum    2

Witam, jestem młodym rolnikiem poszukującym w/w ciągnika. Traktor będzie pracował na ok 4 ha ziemi klasy 4-5. Interesują mnie tylko te modele, ale czytając na forach wciąż do końca nie wiem ,który kupić. M zdecydowanie młodszy i lepszy, ale podobno wadliwy, zrobiłby ktoś z was porównanie tych ciągników? I odpowie na pytanie czy cenowo 12000-15000 zł traktor będzie musiał przejść generalny remont?

Edytowano przez Bartum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

Bierz C-330 trwalszy, C-330M to bubel, może i szybszy ale bardziej wadliwy.


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

najlepiej chyba c 330 z roku 80-85 płaska oś itp a czy M to bubel nie wiem jak dbasz tak masz

Edytowano przez Maniek101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

C-330M był niedopracowany. Skrzynia biegów lubi się rozsypać.

Z częściami też bywa ciężko, a do zwykłego ciapka nie ma problemu.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj