waldus11

horsch pronto czy pottinger terrasem

Polecane posty

waldus11    1

Witam

Stoję przed wyborem agregatu siewnego... który z tych dwóch będzie lepszy?? Cena jest zbliżona...

PoZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie widziałem Pottingera w pracy, ale za to Horsh robi piękną robote i mogę ci śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Mam okazję tanio sprowadzić kosiarkę rotacyjna bębnowa pottinger cat 270 i mam pytanie jakie może mieć ona zapotrzebowanie na moc ciągnika?
    • Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?
    • Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj