sunday

Zgrabiarka Krone 421 Swadro

Polecane posty

sunday    1

Witam.

Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

uzupełnia jak uzupełnia ale kontrolować trzeba , potrafi uciec przez uszczelniacze na pałąkach , na górnej obudowie powinna być śrubka chyba na imbus juz nie pamiętam . ja kiedyś w taka przekładnie zalałem taki bardzo gęsty olej nie pamiętam też już parametrów " zakupiłem go od chłopaka co pracował w fabryce płyt wiórowych " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez corrado
      Sprzedam rozrzutnik 2-osiowy stan dobry. Łańcuchy i zębatki w bardzo dobrym stanie, jest tyna burta więc może służyć również jako przyczepa. Adapter 2-wałkowy. Cena 2800zł Do sprzedanie również zgrabiarko-przewracarka 5-gwiazdowa cena 500zł i kosiarka rotacyjna Famarol 1,65 cena 1400zł.
    • Przez Kuba284
      Witam
      Jaka jest różnica między rozbijakiem krone 6.70/6 a 7.70/6?
    • Przez Rafał11
      Witam co sądzicie o polskiej zgrabiarce Promar jakie są opinie na jej temat, zgrabiałbym nią w sezonie 40/45 ha łąk i niektóre łąki mam troche nie równe i jak ta zgrabiarka sprawuje się na nierównościach. Z góry dzięki za pomoc 😁😁
       
    • Przez gadget
      Sprzedam nieużywaną zgrabiarkę kuhn GA 7501 z 2018 r w okazyjnej cenie
      Zgrabiarkę trzeba będzie sobie złożyć bo część maszyny jest w pudełku.
      Proszę o poważne oferty





    • Przez Kuba284
      Jakie są różnice między krone kw 6.70/6 a 6.72/6?
      W jakich latach produkowano kw 6.70/6
      Jak jest z częściami do kw 6.70/6
      Opinie...
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj