Polecane posty

livebird    54

No właśnie patrzyłem ale nie moge tego zrozumieć. Dopłaty do łąki to płatność obszarowa 400 zl okolo chyba i za zazielenie też się dostaje dopłate czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
z tego co liczyłem to chyba jest identyczna jak do zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

jaka w tym roku wysokość dopłaty do łąki do tuz, czy nadal nie jest uzależniona od posiadania bydła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

a za 2020r do łąki było tyle co do zboża, co do 2021 też chyba nie było mowy o żadnym rozgraniczeniu dla tych co mają bydło i nie mają? ps. mam działkę rolną jako rolna i w większości jest zalesiona, na mapach agencyjnych jest to jako zalesienia, działka powstała z wycinki zadrzewień zakrzaczeń, czy to po jakimś czasie stać by się mogło tuz-em bo teraz tylko płatność podstawową bym do tego miał czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł19
      Witam,
      Potrzebuję porady odnośnie zakupu kosiarki bijakowej do C330. Muszę wykosić nieużytki około 3ha, pola są dość zaniedbane i zachwaszczone występują też cienkie odrosty drzewek, krzaków. Czy ktoś może mi polecić jakąś sprawdzoną maszynę z którą da radę mój ciągnik? 
    • Przez Wojak69
      tak jak w temacie jaka jest wysokość bizona Z056 bez daszku lub z daszkiem?
    • Przez Bercik92
      Witam. Czy mając te kilka ha gruntów ornych  i mając  zwolnienie z tzw zazielenienia po wzięciu kilka ha ziemi w dzierżawe na umowe notarialną trzeba będzie spełniać warunki zazielenienia? wtedy będe mieć około 8ha własnego i drugie tyle dzierżawy
    • Przez AGROFARM85KALI
      Witam mam pytanie w tym roku skupiłem się na zbiorze Siana i mam sporo łąk nowych które nie widziały nawożenie od dawna.Zebrałem z nich około 4 tygodni temu siano i teraz zastanawiam się jakie nawożenie zastosować aby jeszcze raz zebrać pod koniec września  Mam Gnojowicę do bólu na przykład.
      Łąki są na terenie nizinnym przy małej rzece ile tej gnojowicy wlać na ha i czy też posiać jakiś nawóz.Na weekend zapowiadają deszcze dajcie znać co radzicie.Pozdrawiam  Dzieki
    • Gość
      Przez Gość
      Witam mam taką sprawę a mianowicie wujek poprosil mnie o skoszenie łąki która nie była koszona przez około 5 lat nwm dlaczego jej tyle nie kosił teraz chce ją kosic regularnie bo bierze na nią dopłate. Byłem tam się rozglądnąć i niema tam wcale drzew tylko trawa dość wysoka ale bardzo rzadka, tylko że spodem jest stara trawa wyschnięta.Chodzi mi o to czy urusu c-355 i kosiarka rotacyjna da sobie z tym radę? Czy jest się sens tam wybierać? Czy dac sobie z tym spokój i nie robić wstydu

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj