simpleNICKpl

Drugi komplet kół

Polecane posty

simpleNICKpl    219
Cześć, planujemy kupić i zakładać sezonowo komplet wąskich kół do t7 i tutaj rodzą się dwa pytania. Po pierwsze, jakie rozmiary będą odpowiednie dla ciągnika o masie około 9t i po drugie czy przy zmianie nie będzie problemu z przełożeniami przedniego/tylnego napędu, czy będą się zgrywać? W tlce przy mocno zużytych oponach napęd dosłownie szarpał całym ciągnikiem i obawiam się tego efektu w dużym. Napęd włącza się przy każdym naciśnięciu hamulca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Ja kupowałem wąskie koła w firmie Grasdorf. Wypełniasz formularz na stronie, podajesz model traktora, rozmiar obecnych kół, oczekiwaną szerokość i ci podadzą możliwe warianty. Serio, obsługa świetna. Nawet jak nic nie kupisz, to będziesz wiedział, czego szukać. Ale tanio nie będzie bo za komplet 320/90 R50 i IF320/90 R38 Michelin w czerwcu zapłaciłem 32k netto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wielkiwojownik
      witam mam pytanie do użytkowników new hollanda modeli t6 i t7 z klasycznym podłokietnikiem a mianowicie jak powinno byc ustawione to pokrętło w "myszce"z numerami 0-10 w pracy np z talerzówką?  bo jak talerzówka opiera się na swoim wale to czy można ją wypoziomować własnie podnośnikiem ? przy pomocy tego pokrętła czy suwakiem? pytam bo dopiero co kupiłem traktor i jeszcze nie pracowałem nim w polu z maszyna bo taki okres teraz, a oglądałem film na you tube tego Bąbińskiego ale on coś chyba źle opowiada bo go porawiają w komentarzach i nie wiadomo o co tam chodzi
    • Przez Salamon
      Ogarniete
    • Przez Krystian001
      Witam, mam problem z wałkiem wom podczas włączania szarpie, nie wiem jak przeprowadzić kalibrację może ktoś wie co na to poradzić. 
      Rocznik 2013 skrzynia 16x16 electro command
    • Przez ObolKuba253
      Witam mam problem z wałkiem WOM ponieważ przy włączaniu szarpie i nie wiem jak przeprowadzić kalibracje walka? Cewke juz wymieniłem. Skrzynia electro comannd 16x16 rocznik 2013
    • Przez janekiku
      Witam. Miał ktoś problem w kombajnie CX 6080 problem z pękającym wałem od napędu podsiewacza??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj