Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna?

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 15:47

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? To że jest mała ma swoje zalety gabarytowe, ale jak z funkcjonalnością rozmieszczenie nawiewów, wyciszenie szczelność, no i czy jak ktoś większy jedzie po nierównościach to nie zabije się o słupek lub o szybe?

Edytowany przez Pixel, 02 kwiecień 2008 - 16:11.
Ortografia i interpunkcja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? Dzisiaj, 01:41
  •  

#2 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 kwiecień 2008 - 15:58

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? O słupek czy też o szybę to nie ale przy moim wzroście uderzyłem parę razy w silniczek od tylnej wycieraczki :P

A czemu się o Agroplusa nie pytasz? Przecież to te same ciągniki ;]
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:02

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? ale agroplus jest dużo droższy a r2 target dużo taniej wyjdzie

#4 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:04

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? Hmm... nie interesowałem się tymi ciągniczkami chodź wiem, że DF jest droższy ale żeby aż tak znacząco ?

Proszę, podaj jakieś wartości dot. cen tych maszynek oczywiście jak znasz ;>
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:07

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? r2 76target 112 tyś a 86target 118 tyś a df wiem ze drożej

#6 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:10

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? To wreszcie jaka moc Cię interesuje ?

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:13

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? r2 76, bo i po co mu turbo przy tej masie a 4ry garki to już stabilny by był no i licze przede wszystkim na niskie spalanie

#8 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 17:04

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? Ferdek nie myśl tyle bo czasu na robotę brakuje :P Odkąd pamiętam to ciągnika szukasz i nie możesz się zdecydować B) Kup pierwszy lepszy i po kłopocie :P A pewnie u Komonia byłeś że o te ciągniczki pytasz???
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#9 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 17:15

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? Ojj tam... "Szukajcie a znajdziecie..." Do tego jest forum żeby pytać a, że chłopak "trochę" nie zdecydowany to już inna sprawa :P

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 17:23

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? zdecydowany już na bank jestem że kupuje, fakt że od roku wam d*py zawracam, że może ten a moze tamten i dzięki temu swoje wiem, a czepiłem się tego r2 bo wcześniej na rynku tego nie było i był droższy wiec pod uwagę małych sdf nie brałem, więc zamiast filozofować czy kupie czy nie bo nie tego dotyczy temat, pomóżcie i napiszcie conieco o tej kabinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:muzyka alternatywna

Napisany 02 kwiecień 2008 - 19:30

r2 76target 112 tyś a 86target 118 tyś a df wiem ze drożej

A ile kosztuje R2 56 target, bo taki mnie interesuje???
Może ktoś wie jaka jest dopłata za tłumik na słupku??

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 21:36

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? ile tak naprawde waży roller/lampo ważył ktos to kiedyś wogóle?

#13 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 21:55

ile tak naprawde waży roller/lampo ważył ktos to kiedyś wogóle?

według katalogu 2800kg

#14 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 22:11

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? he katalogi to ja zanam a tak naprawde jak jest w praktyce naprawde nikt nie ważył rollerka?

#15 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 22:00

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? Co do wagi to nie orientuje się, szukałam na necie jakichś danych ale nic nie było B) Odnośnie kabiny(mówie tu o Samie Laserze) zarówno w 150-tce jak i w 130-tce jest niewygodnie i ciasno . Jeżdżąc jako pasażer za przeproszeniem obiłam sobie tyłek(szczególnie przy talerzowaniu kiedy troche się podskakiwało :P) bo siedziałam przy uchylonym bocznym oknie, na takiej hmm ramie. Z kolei siedząc z tyłu na ramie(chwilowy przewóz jeszcze jednego pasażera) w żebro wbił mi się kawałek plastiku od siłownika utrzymującego tylnią szybe B) Także ciężkie jest życie pasażera jeśli chodzi o kabine Sama :P Ale innych traumatycznych przeżyć z tym ciągnikiem związanych nie mam :) Pozdrawiam :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#16 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 kwiecień 2008 - 07:47

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? widział ktoś na żywo kabine w wersji target w tych ciągnikach? podobno bardzo ubogie

#17 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 06 kwiecień 2008 - 11:05

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? ja swojego rollera ważyłem i ma 3620 kg, no ale ma komplet obciążników a co do kabiny to w moim egzemplarzu jest dobrze spasowana, szczelna, cicha, i nie sprawia wrażenia ciasnej, mimo małych gabarytów, i nawet dorobiliśmy siedzenie dla pasażera co prawda raczej "niewielkiego pasażera" no ale ja przy wzroście 178 siedząc na tym siedzonku nie uderzam w podsufitke :D

#18 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 20:35

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? lampo/roller ma gołą czarną blache na błotnikach w kabinie i nawiewy tylko w dachu, to czy to są dobre rozwiązania? obejrzałem sobie to faktycznie super poręczna i przemyślana ta kabinka jest nie to co w farmtracku, ale czy jak nie ma obić to cihco jest i te nawiewy tylko w dachu, tak wogóle to jaktam idzie nagrzewnica do dachu????

#19 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 20:42

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna? Ferdżi na cholerę Ci ubogi, bez tapicerki ciągnik za duże pieniądze, skoro za tę sama kasę można kupić całkiem coś fajnego :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 20:55

lampo/roller ma gołą czarną blache na błotnikach w kabinie i nawiewy tylko w dachu, to czy to są dobre rozwiązania? obejrzałem sobie to faktycznie super poręczna i przemyślana ta kabinka jest nie to co w farmtracku, ale czy jak nie ma obić to cihco jest i te nawiewy tylko w dachu, tak wogóle to jaktam idzie nagrzewnica do dachu????

tak jest w Lampo/Roller? Czy w tych nowych R2 Target/Dorado???

Dodaj odpowiedź