emattti

budowa obory pod linia niskiego napiecia

Polecane posty

emattti    68

witam :) nie mam jak dobudowy obory, istnieje tylko mozliwosc podniesiania slupow energetycznych i dobudowaniem pod linia. Ale czy na takie cos dostane zgode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2652

Ja bym nie ryzkwoal,pozatem te glaby z energetyki pewnie i tak nie będą chcicirli nic zrobic.Wczoraj widziałem materiał że nie chcieli ruszyc lini młody chłopak wjechał kombajnem pod linie i był trup,a oni swojej winy nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

energetycy podniosa mi slupy, tylko czy dostane na ta dobudowe wszystkie niezbedne pozwolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Żeby przebudować linie musiałaby byc modernizacja całej linii a na to energetycy się nie zgodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kadman
      Rano tata chciałgo odpalić słabo kręcił to podłączył prostownik. Potem go odłączył od prostownika i przekręcił kluczyk i zrobiło się zwarcie bo tak długo rozrusznik kręcił aż rozładował się akumlator cofnięcie kluczyka nic nic nie pomogo.:angry: Teraz żadna kontrolka się nie świeci nie reaguje na nic, mimo podłączenia innego akumlatora, bezpieczniki sprawdzałem są dobre co zrobić
    • Przez tomekxwz
      witam panowie!!! mianowicie mam taki problem dzisiaj po umyciu fergusona chciałem go odpalić ale nie można... słychać tylko zaskakiwanie elektromagnesu a rozrusznik ani drgnie.proszę o pilną pomoc
    • Przez piter1081
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć jak podnieść napięcie ładowania prądnicy. Słyszałem że trzeba robić coś z regulatorem. Teraz mam napięcie 13,2 V przy pełnych obrotach więc trochę mało.
    • Przez everto
      witam,
       
      chciałbym zasięgnąć opinii na temat kasacji słupa energetycznego. chce postawić garaż (dość spory) ale przeszkadza mi słup. mieszkam na końcu linii i jest to ostatni słup od którego idzie linia do domu. wymysliłem sobie by go całkiem skasować i zrobić przyłącze do nowo pobudowanego garażu a już potem do domu. wymiary podałem na mapie i
       
      chciałbym wiedzieć jaki byłby koszt takiej przeróbki i co o tym sądzicie?? oczywiście zgodnie z planem
       
      mapa <link>
       
      p.s. czarne to już istniejące budynki, stara instalacja elek.(lini, słupy)
      niebieskie woda, hydrant
      czerwone to plany garażu i nowego przyłącza
      fiolet chwilowe przyłącze ( linka fińska i drewniane słupy, elektryk pow. ze dzień roboty i około 500-1000 zł za to)
    • Przez MARAKAM
      Witam mó problem przedstawia się nastepująca na częścią mojej działki przebiega LINIA ENERGETYCZNA cztery lub 5 przewodów do domu sąsiada a tam mam wolna przestrzeń i chciałbym postawić tam garaż bo powoli nie mam gdzie trzymać maszyn, a bardzo nie lubię trzymać ich na dworzu i teraz moje pytanie czy próbować budować, chciałby zrobić to na zgłoszenie, a dokładniej na dwa zgłoszenia. Lub pobudować garaż z płyt betonowych takich od płota. Czy jest coś takiego możliwe i czy ktoś próbował. Jakie mausza być minimalne odległości od przewodów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj