Skocz do zawartości

Polecane posty

piter1081    0

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jak podnieść napięcie ładowania prądnicy. Słyszałem że trzeba robić coś z regulatorem. Teraz mam napięcie 13,2 V przy pełnych obrotach więc trochę mało.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To niekoniecznie musi być przyczyna regulatora. A jeśli chcesz zwiększyć napięcie to musisz zwiększyć naciąg sprężyny w regulatorze. Przydałaby się też regulacja szczelin magnetycznych i odstępów między stykami. Ale skoro zadajesz takie pytania, to i tak sobie nie poradzisz. Narobisz więcej szkód niż pożytku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciekmgg
      Witam,w moim c360 od jakiegoś czasu na 3 biegu słychać charakterystyczne stukanie,pukanie .Teraz moje pytanie czy to sam tryb 3 czy może dyfer do roboty ?
    • Przez suzuki18l
      witam, zapomniałem spuścić wodę na noc a był mróz, oczywiście woda zamarzła, wywaliło korki w głowicach, a teraz zobaczyłem że woda znikła z chłodnicy i poszła do oleju bardzo szybko , aż się wylewa przez bagnet, czy ktoś wie gdzie w środku najprawdopodobniej mogło pęknąć, czy możliwe że tuleja? 
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie stosowania regulatora wzrostu,posiałem na jesień pszenice ozimą ale siewnik mi oszukiwał i zamiast 190 kg/ha wysiał około 230 kg/ha.  A na jednym polu gdzie jest cięższa gleba zamiast 220kg/ha wysiał 260kg/ha i teraz po zastosowaniu 1 dawki azotu 60kg N na ha szukam dobrego regulatora i zastanawiam się jak wysoką 2 dawke azotu zastoswać?
    • Przez benyk123
      Siemanko. W moim ursusie ost myslalem ze padly akumulatory i z ciekawosci zmierzylem ładowanie które ciagle rosnie i dochodzi do 17V  Nw czemu tak ale regulator mam od poloneza jezpol 12v i pisze na nim 14.4V, jest on dobrze przymasowany i nw skad takie duze ladowanie  Czy przez takie ladowanie  mogłyby  paść  akumulatory? z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich uzytkowników agrofoto
    • Przez rolnik_na_renowce
      Mam do sprzedanie rozsiewacz do nawozów, rozrzut 15m w skrzynię spokojnie 600kg saletry wchodzi, rozsiewacz jest szczelny , dodaję do niego wałek odbioru mocy cena 1800zl okolice lublina nr 79301198